Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. bilgisayarım burdaki muhabbetlere yetişemiyor ya ne ara nereye geldniz :Dd
  2. nasıl ya kafam yandı murat 50 mi 38 mi 30 mu 20 mi 8 mi kaç yaşında _-_
  3. alışkanlık :D ay bide görüp yazmıyorsun püüüüüü <_< inanmıyorum 8 yaşında böyle konuşan biri varsa bilemmede hella derim öyle bişi çıkarsa :D 2005 olabilir 2003 de olabilir emin değilim :ı
  4. yaşıyordur inşallah :D
  5. video çıkmadı ki o.O
  6. en iyisini yapıyorsun en güzeli yapıyorsun*-* ayy beti-sama da gelse ne şenlik olur buralar :') @Lynx
  7. ayy nasıl kaçırdım ifşayı olcak iş değil ajksldk @Mutaika beybi kaçlısın sen 0.0 kullancıı adında bişi yok ki
  8. uyee ablişkooo :'DD iyi gibi yeni uyandım uykum var hala :D yakmış olduğum pilav eşliğinde forumda takılıyorum senden naber*-* yaa imkanım olsa sarılasım var sizeee buralara geldiniz böyle beni mutlu ettinizz
  9. 2013temi doğdu murat ahahhjahja öyle olduğuna nasıl inandınız
  10. neeee? Hayırdır @Beytize ne yapmışım doğrusunu açıklasaymışın keşke :d omeneto teoriye bakar mıısn şaka gibi sdşkljflkdsjflk yazmadın diye tripliydim hıhııhıhıhı
  11. OOOO beyfendi hiç cevap vermeseydiniz canım bu nedir yoksunuz gleiyorum buralara görmüyonuz sizde unuttunuz -,- iyiyim iyim sen nassın --,,,---
  12. vermesen de olur hiç beklemiyorum mesela bak kafam rahat @kawaii kereste daha önce denk gelmemiştim öneri için teşkürler mini dizilere bayılırım vaktim olduğunda bakıcam *-*
  13. aman aman nasılda kıskanç birisiymiş :D sende katılsaydın ya :P
  14. durumlara yazmıyorum ki nerden gelcek bildirim 0.0 @Mutaika beybim *-* :D
  15. Noluyoz dedim bir an .:d arkada açık kalmış sesten yine bir an ürktüm :D
  16. Beytize

Merhabalar

Hoş geldiniz umarım askere kadar aktif daha sonrada kalıcı olursunuz ^-^ Ayrıca bu sene forumun asker senesi sanırım çok fazla askere giden oldu :D
  17. Beytize

İtiraf Köşesi

sanırım bu sene başıma gelen bundan 5 sene önce gelse akıl sağlımı yitirirmişim ve insanlar seni öyle güzel terbiye ediyor ki değer verecek eşyan kalmıyor. değer vermeye korktuğun eşyaların oluyor... itirafım ise sabahın körü itiraf sayfasında ne yapıyorum bilmiyorum tuhaf
  18. bazılarıda çok büyük nasıl öyle yapıyorlar anlamıyorum :D sanki şuan akıl sağlımız çok yerinde ya
  19. aaa bence birz önce fln değişmş olabilir mi daha önce yoktu böyle bir şey yeni denk geldim ilginç bencede yarım olması çok iyi bazı imzalar kafamı döndürüyordu :D başlattıkta o sadece özelde kalsın başka yerlere taşarsa ben pes ederim
  20. o capsi benim sana atmam geriyordu yeter burda bırak beni sal artık askjslkdjfşlhjkls Neler yapayım aynı işte staja başmayı düşünme aşamasında geziniyorum
  21. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

valla benim de öyle oldu az çok, geçen dönem yok sunum yok essay falan derken sınavları özletti hocalar, hocanın tekiyle de kavga ettim dersin ortasında, sonra bi güzel kaldım da o dersten :D sonuçta 2 ders için bi dönem uzatmış oldum...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben hala neden bana keresteeee *-* yazdığını bilmiyorum ama okey :D

4. Beytize

Beytize

ya o durum çok kötü benimde başıma öyle bir şey gelicekken yırttım ama cidden sınavları özlettiler dersin hocasının gelmediği derslerden bile aşırı uğraştırıcı ödevler verildi canımızı vermediydik bir tek :D

ya o nerden çıktı bilmiyorum çok zaman geçti unuttum ama durumlarda oduncuk dedikten sonra keresteee*-* buna döndü sapık gibi her yerde böyle sesleniyordum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

22. Hellüüü forum ahalisi napıyonuz nassınız
  23. Beytize

Merhaba, eskilerden Lacky ben

vay be şoktayım toplu banı getiren topluluk üyelerindendin :') ne merak ederdik sizi hoş geldin tekrardan :D
  24. Karnımda kelebekler uçuyor gibi :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

çok fazla bildirim gitti insanlara yüklenmeyelim :D

ben neler izlediklerimi daha sonra anlatırım sana .d

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.