Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. ait olacağı ye aranıyor demek boşuna arama gel kalbime kon
  2. hoş buldum da sen yaşıyor muydun :D bir ara oralardan kaybolmuştun
  3. hellü
  4. Vay be burası hala yaşıyor
  5. uuuu beybi beybi uu ye nabuyun :D 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. aizen-

aizen-

hayatta afk taklidi yapıyorum

3. Beytize

Beytize

becerebiliyor musun peki :D 

4. aizen-

aizen-

evet yapabiliyorum bayıldım şimdi uyandım işte :D

6. Beytize

Merhabalar :)

uzun zaman sonra düzgün bir tanışma konusu :D hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olursunuz
  7. ben bunu demekten yoruldum bir tıkta ondan gayret etmeye halim yok biraz :D ama sağolasın dediklerini dinlerim ^^
  8. keşke benimkiler sınav olsada basit sorsalar diye hayal kursam ama ne gezeeer oturup çalışmam gerek çizim yapmam gereeek poster yapmam geerekkk kldsfjglkfgşlfk elimden geleni yapasım yook aman pişman olmuşum zaten daha ne olsun :D
  9. Sen yokken geleyim dedim :D bende memenun oldum krerem ay kolay gelsin şimdiden senin ilk senen mi ünide 0.0 valla bende enerji falan kalamadığından elimden geleni yapsam ne çıkar kestiremez haldeyim
  10. Aynen dersler ödevler sınavlar teslimler oooo :D sizinle daha önce konuşmadık sanırım
  11. çok üzgünüm hatta ağladım :( ahahaha ya bende aslında daha hızlı bitiriyim diye demedim makale okumam gerek konuşamazdık fazla yerinde oldu :D iyi seyirler bende gideyim artık başlayım saat 11 oldu
  12. boş boş gezinirem :D pegasusumm sjkaldkasjdkla dün bahsettiğin animeyi mi izlicen 0.0
  13. @pegasusejder pegasusumm nasılsın dsljfdksjfş pegasusum napıyorsunn kdsljflkşdsjfls
  14. sorma nasıl tatlılık ama sen varsın ya şuan yanımda kendime gerek yok -,-
  15. Merabaaaa ben yardımcı olayım
  16. Haha hoşuma gitme olayını rüyanda gördün herhalde, sen gıcıklığın sözcük anlamı olmuşsun
  17. Teşekkür ederim içinden nasıl geliyorsa öyle kullan ben alıştım artık :D @pegasusejder şu şahsiyette sürekli :) atıyordu :) :::::::::) gıcık gııcık :)
  18. Aynen ya benim hiç yapasım gelmiyor bide :D Hepsi çizimli........ keşke sadece bazıları çok uğraştırıcı olsa canıma okuyor dersler sağolsunlar Humm demek ordan randomlar fln bizede soğuk soğuk :D bunları at -,-
  19. ahaha hakkındır trip atman :d Ayyy ne güzel benimde vizeler pazartesi başlıyor daha hiç bir ödevi çizimi bitirmedim öyle boş boş vakit geçiyor bir bakmışım akşam bir bakmışım ertesi gün geçiyor günler Ynei denemeler demek nerden esti random sevmiyordun :D humm hum ortamına göre gülme şekilleri en sevdiğim durum :'D bende randoma öyle başlamıştım sonra bağımlılık yaptı dklsjfklsjşf
  20. Hoşbuldummm aman aman tiripler atılıyor iyidir senden naber nasıl gidiyor hayat
  21. Bir uğrayalım bakalım (şuan ihtiyacım olan şey)
  22. Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama bunu yapsam yine haksız ben olcam dünyanın adaletine güvenerek beklemedeyim.... 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

Teşekkürler pega bey sabır ediyoruz tek zorumuza giden haksızlığa ağzımızı açamamış oluşumuz.

3. Beytize

Beytize

aynen yazın bitiyordu da ben şimdiden bittim :D

23. Beytize

İtiraf Köşesi

Daraltı bastı Osman aga diye dalıcam yani yeter vallahi billah yeter min 5 sene öncesi sitenin yorumlarına yazdıklarıma gelip tartışma çıkaran şahıslardan usandım işiniz gücünüz mü yok ben ne yazdığımı unutmuşum yukarda ne konuşulduğunu unutmuşum gelip bana toksinlik yapma diyor yok başkası bambaşka defol git yorum yazma der yani bilemiyorum bunların önüne de geçilmez sitede ne kadar yorum yaptıysam üşenmeyip silesim var durduk yere hakarete uğruyorum ya küfür yiyorum
  24. Merabalar forumun değerli ahalisi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.