Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. Bu demesek iyiydi ama olsun :D eski mevzuları açmayın pega bey şimdi başımıza iki üç veleti sarmayalım .d
  2. ben lisede hiç sevmezdim kullananları da sevmezdim sonra bir alışmışım arada kendimden geçerek atıyorum gülerken çok değişik şeyler çıkıyor sonra daha çok gülüp bir döngüye giriyorum :D bAK SEEEn kullanıldık yine görüyor muusn sonra yok hançerlendim asıl hançeri ben yiyorum da susuyorum hep Selam işte o kişi bu kişi :D merak ediyordum da görünce selam vermek istedim
  3. random sevmez misin 0.0 yani en samimi gülüş budur ^-^ ama o üçlüden tercihim :D bu :) bunu birini gıcık etmek için atarlar genelde sana nasıl samimi geldi :D
  4. :) bu hiç samimi bir gülüş değil en çok @pegasusejder arkadaşımız kullanır gıcık olurum :D
  5. iki kez gidince komik oluyor :D
  6. sen bunları hanım kızlarımıza söyle etkilenirler belki
  7. aman tatlım utanırmış aman da aman sşldkjfldskf iyi bari :D
  8. sanada güzellik :D metin abi dediğiniz abi o kişi dimi yanlış kişiye meraba demedim D:
  9. @KaladinStormblessed merabalar
  10. oo iyi bakalım kabul edilirsen söyle :D haydin iyi akşamlar der ve ben kaçar
  11. sağolasın :D ooo hayırlı olsun nereye peki TAÇE mi başka bir ekip mi (belki anime çevirmicen niye aklıma burası geldiyse :D) yaa minnoş *-* inşallah kabul edilirsin
  12. Geçmişler olsun :D 

Spoiler

hiç dinlemediğim şeyler dinliyorum tuhaf bir gün dkfşjgkld

1. pegasusejder

pegasusejder

Kendine gel Buzcuk. :calm-down-crazy-rabbit-emoticon: Çıldırmak istiyorsan beni de çağır, beraber çıldıralım. :D :D :uhuhuh-onion-head-emoticon:

2. Beytize

Beytize

kendimdeyim kendimdeee :D 

başkalarına geçmişler olsun ya kldjsfljkşsd

13. Hoş buldumm iyiyim nolsun ödevlerim var ama çok uykum da var öyle ayakta durmaya çalışıyorum sen nasılsın :D
  14. aaaa görüyor musun kıskanç -,- tabi dicem canım o benim sarılasım gelir durur sende öyle izle skldjfskl kendi bulduğu limanları ben bulmuşum gibi nasıl da dile getiriyor görüyoruz biliyoruz biz sen merak etmeee
  15. o ihanet hançerini ilk siz bana sapladınız profil fotolarıyla -,- benim başkasıyla ne işim olcakta yeni ittifaklar kurcakmışım hep kendini haklı çıkarma yolları, en azından ben yolda bulduklarımı yolda bulduğum başkalarına satmıyorum hıh dşkfdsşlfkşds işssiziz harbi :D
  16. Bilemeyiz ne kadar gösterdim göstermedim benim hakkımda ne kadar bir bilgi biliyorsun tanıyorsun emin değilim :D ne ara bitmiş aaa bilmiyorum kim bitirmiş :o sus acındırma yine sen başkalarıyla güzel ittifaklar kuruyorsun hanım kızlarımızla
  17. Gösterdiğim kadarım sadece diyorum :D velet dsşlfjkldsf Hep iyi olun sağlıklı olun
  18. bir insana ne kadarını gösterirsen seni o kadar tanıyabilir o yüzden ne kadar tanıdığının bir önemi yoktur ayırt etmek için :P
  19. Beytize

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

GOGOL- Bir delinin hatıra defteri Unutamadığım kitaplar arasındadır arada açıp açıp okurum ablam almıştı seni yazmışlar diyerek bu açıdan da önemli bir yeri vardır :D
  20. Beytize

Selam Ben Levent

Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olursunuz
  21. Beytize

İyi günler arkadaşlar :D

Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olursunuz
  22. evet taklitler asıllarını yansıtması gerek bir ton buz olursa ben nasıl aradan sıyrılcam
  23. sen beni mi taklit ediyorsun len fırlama şsdlkfjkldsjfkls
  24. aaa kimler gelmiş kaçırmışım @Toprakezgi ablişko hellüüüü
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.