Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Burayı o kadar özlemişim ki yıllar sonra duygulandım 

2. Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

1. Beytize

Beytize

buydaymışşşşş @Muratika dfgkjlfdgjlfdgjl

2. (See 9 other replies to this status update)

3. Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

1. Beytize

Beytize

@Muratikayav minnoşuma bak sen minnak mıısn sen bebiş misin sen hanimiş hanimiş nerdeymiş 

4. Çok kıymetli forum yetkililerimiz, forumu eski tasarımına döndürmek için anket yapmak yada imza toplamak gerekir mi :D @3n4bL3 @Barış D. Baryshx @Toprakezgi @Amygirl @Mileydi @Hokage_Minato

5. forumun eski tasarımını özlüyorum hala

6. Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

1. Beytize

Beytize

en güzel yıllarımda doğmuş birisi var forum da şaşırdım :D forum minnağı ünvanınız hayırlı olsun :happy-onion-head-emoticon:

7. Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay

1. Beytize

Beytize

harbiden best forum üyesi :D şuraya geldikçe eski günler geliyor aklıma dugusallığımla çayımı içeyim :relax2-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

8. Dedeye sahip çıkalım, Dedeciğim :D

9. Bilmeyen ne bilsin bizi
    Bilenlere selam olsun

10. Bekle beni İstanbul. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

11. Bekle beni İstanbul. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

12. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

1. Beytize

Beytize

@Perfectum kuru fasülye sevmemde nohut ile kuru soğan yerim midemi yakmıyor ama burnumu gözümü yakıyor (yakması için değil yemeyi seviyorum) :D

cin biberi de sevmem q.q

2. (See 11 other replies to this status update)

13. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

1. Beytize

Beytize

tlc ağır yaşamlar sgjkjsd

üzülünce sağlıklı yaşam kısmı  o iş çok olmuyor ne kadar dikkat etsem de 1 gün üzüntü 2 hafta ultra sağlıksız yaşam :suicideoniplz:

iyi dileklerin için teşekkür ederim :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

14. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

1. Beytize

Beytize

gönül ateşi kısmını fazlaca yüksek borçun koyması olarak değişirsek evet aynen öyle oldu sdjfklskljdflk @pegasusejder

@Mücahidem Şehide-i Cahide zaten hayatım yeme içme uyuma döngüsünden oluşunca bide beklenmeyen acılar gelince napcaz yeme döngüsüne giriyoruz acıları yemekler unutturuyor canım yemekler kdfjljfkljdfşl

sağolun var olun şuan iyiyim dün akşama kadar uyuduğumu saymazsak :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

15. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

1. Beytize

Beytize

teşkürler teşkürler :D

ayran yoğurt pencere açma hepsi denendi ama acı yememesi gerekn birisi acı yerse mide eninde sonunca yanıyor..... 

ama anime izlerken efsane bi keyfi var yine de uzun süre denemicem :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

KAMU SPOTU lütfen acının dozajını ayarlayınız ve evde denemeyiniz jfdgjkfjg 

16. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

1. Beytize

Beytize

teşekkürler.......

ayrıca canınız acır geçer miden yanınca çabuk geçmiyor büyük bir hataymış bu kadar acı 

17. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

Taklit aslının başarısız tekrarıdır. Her taklit aslını hatırlatır.

2. (See 15 other replies to this status update)

18. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür halay ise her yere.

19. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

Bahçelerde domates bu ne biçim kereviz 

20. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

21. uuuu beybi beybi uu ye nabuyun :D 

22. uuuu beybi beybi uu ye nabuyun :D 

1. Beytize

Beytize

nasıl yeni görebilirsin ya ayıp püüü -,- :D neler yapıyorsun nasılsın 

2. (See 4 other replies to this status update)

23. Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık takamaz hale geldim :scary-onion-head-emoticon: Daha ilerisi fena olabilir o yüzden mecbur hoparlöre geçeceğim. RIP my ears :music-crazy-rabbit-emoticon: :bye-crazy-rabbit-emoticon:

1. Beytize

Beytize

Şu sıralar  kulaklıklar benimde kulağımda yara yapıyordu sık kullanmıyorum diye sorun etmiyorum da 1 2 sene sonra bende senin durumda olabilirimm :crying1-onion-head-emoticon:

tek değilmişim bende kulak içini kulağıma asıp kullanıyorum :D @Panzehir

bakınız kısmındaki resim çok açıklayıcı :D ben kulak içi ve kulak üstü olarak ayırıp ne ifade ettiğini çokta önemsemiyordum :steal-onion-head-emoticon:

2. (See 8 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.