Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

forumdaki katil kim diye durumlarda görününce bende oyun falan sanmıştım vampir köylü gibi bişi  heycan yaptıydım çürük yumurta çıktı :lonely-onion-head-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

2. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

ciglikin-filmi-1521834857155.jpg&mw=660

1. Beytize

Beytize

uzun süredir etrafımda liseye ve ya üniversiteye hazırlanan hedefleri olan birileri yokta olursa havalı diye gitmek istediği bölümler sıralamasında mimarlık ve mühendislik varsa anında uzaklaştırmayı görev bilirim. :smoking2-onion-head-emoticon:

Ah dostum aynı kaderi paylaşıyoruz tutam tutam saç döküle döküle ön taraflar seyrekleşti derim görünüyor :( gencecik yaşımda 70 gibi hissediyorum anneannem benden daha dinç dksjfkljdskljl

2. (See 22 other replies to this status update)

3. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

1. Beytize

Beytize

şurda lise okuyan birisi olsam sırf adı ne değişik ve havalı diye sizin bölüme gidesim gelirdi :DD

@pegasusejder  sen normalde göreceksin sınav haftası ve diğer haftalardaki farklılıkları -,- rahatlığında bir sürü evreleri var kısacası -,-

4. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

1. Beytize

Beytize

benim 2 haftam var daha ayh gözümde büyüyor djfkdjkfjkd 

ve kesinlikle katılıyorum ödev yapmaktan bıktım sınavı tercih ediyorum. bizim hocalarımızda bizi kırmadı hem ödev hem sınav yapacaklar.......

5. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

1. Beytize

Beytize

aman aman sakın erişiyim deme çok tehlikeli :smoking1-onion-head-emoticon: sonram bu rahatlığın final ve bütlerde uyumayarak geri dönüşü var :D 

6. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

7. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

1. Beytize

Beytize

vardı ve baya komikti :D bizim yapı malzemeleri diye geçiyordu ama malzeme bilgisini bize bırakıp tüm dönem çizim yaptıydık gına gelmişti :ghost-onion-head-emoticon:

bana sınav haftası bir rahatlık geliyor uyuyorum bol bol uyumazsam dizi film izliyorum böyle bi tuhaflık dlkfjkldfdfdf

8. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

1. Beytize

Beytize

çığlığın yatolu olanı vardı ama bulamadım .....

malzeme dersim vardı geçen dönem artık almadığıma o kadar mutluyum ki anlatamam bu mutluluğunu :D ne desem de morel versem bilemedim üzülme buda geçer bak bana sınavım olduğu halde bir rahatlık bir rahatlık anlatamam :relax1-onion-head-emoticon:

@HolySpirit 5 dk ne sınavı bu 0.0 

9. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. Beytize

Beytize

şansa bakar mısın cidden çalışma gel anime izle diyor evren dlskfjkjdfskjldsf

2. (See 11 other replies to this status update)

10. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. Beytize

Beytize

boş olduğumda katılıyım diyordum bir sonraki bir sonraki derken bu seferki tam sınav haftasında olması üzücü oldu aklımı çeliyor sdlkfjklsk

bende seçmiş olayım ''Babylon''

11. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

1. Beytize

Beytize

neeeee nasssıllllll şoktayım 8 aylık bide ay tam ıstırmalık yanaklara baak allah analı bababı büyütsün maşallah :wow1-onion-head-emoticon: ama yani insan der evleniyorum diye yaaa böyle öğrenince baya şok oluyor insan 

adminlik olarak yerin ayrı senin gibi kimse gelemicek bu foruma...toplu banlar olsun tek lafınla forumda düzeni sağlamış olman olsun özlicem kendi adıma :') 

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Her şey birbiri ardına üstünüze üstünüze geldiği anda,

Kendinizi nasıl rahatlatıyorsunuz ?

:studying-onion-head-emoticon:

13. Her şey birbiri ardına üstünüze üstünüze geldiği anda,

Kendinizi nasıl rahatlatıyorsunuz ?

:studying-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

benim bünye kendini korumaya alıp bayıltıyor.... bayılmadıysam kesin uyumuşumdur kimse uyandıramıyor o halde olunca :D 

14. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Beytize

Beytize

o konu durmaz mı eskisi kadar aktif değil sadece :D  bide site değişti popüler iletiler çıktı öyle yan tarafta ben duruyom gitme rezilliğim öyle sergileniyor dsljflksdjflksjkdfş

2. (See 98 other replies to this status update)

15. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Beytize

Beytize

ahaahaha ne günlerdi şimdi banlananlarda dümdüz gidiveriyor gülemiyoruz da :D

16. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Beytize

Beytize

Adminler benim aktif olduğum dönemde  kendi araları da konuşunca hep Barış admin toplu katliam yapcak bekliyor öyle derlerdi korkulu rüyamdı benim jksldjakaljsşlaşjd 

Banada tek uyarı vermeyen Ezgi ablaydı :DDD canım*-*

ya vaktim olmadıydı oraya bakmaya gireyim şimdi :big-eye-onion-head-emoticon: 

Nasıl alakadar eden bişi yoktu onca şey yazdım cvplammaışsın :000

17. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Beytize

Beytize

buldum konuyu yani bu olmaya da bilir emin olamadım :D konu ödül ama bir çok kişi admin olmuş konuda dsjlfdslfjsdlşjfş

bizim zamnımızda melektin *-* ama eski konularda baya kuralcı olduğundan şikayet eden bir grup vradı :D

18. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Beytize

Beytize

ayyy demeyin kimse bilmesin o yeriii -,- 

o mısırcı kız mevzusunu bende unutmamışım çok üzülmüştüm hatta bu duruma ne günlemriş be :D 

ya ahahhahahahaahaha eriten oldu da sağ olsunlar tekrar dondurdular napcan hayat işte --,--

benim kalbim iglo evleri gibidir :onion_emo_2_by_theg_force:

admin ezgiyi tanımak istemezsin bence hatta bir yerde açıklaması vardı bu konu hakkında silinen bir yerde mi neydi :Dd

keresteeeee*-* diye seslen bence kkkk :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

19. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Beytize

Beytize

ya o durum çok kötü benimde başıma öyle bir şey gelicekken yırttım ama cidden sınavları özlettiler dersin hocasının gelmediği derslerden bile aşırı uğraştırıcı ödevler verildi canımızı vermediydik bir tek :D

ya o nerden çıktı bilmiyorum çok zaman geçti unuttum ama durumlarda oduncuk dedikten sonra keresteee*-* buna döndü sapık gibi her yerde böyle sesleniyordum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

20. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Beytize

Beytize

keresteeee*-* diyip kedicik atcam ama  emoji yok olmuyor böyle kuru kuru :D özlemişim demeyi keresteeeee*-*  keresteee*-* 

:wow1-onion-head-emoticon:

21. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Beytize

Beytize

ben karantinadayken kafamı kaldıramadım derslerden ---_---

staj yaparken iş yoktu can sıkıntısına aktif olmuştum dersler başladı diye girmiyordum şu sıralar amaaa aktifseniz buralardayım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: level konusunda da hiç hevesim yok kasmak falan diğer hesapta hevesimi almışım bol bol :skdskljsklş

22. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Beytize

Beytize

hafızan hala çok iyi nazar değmesin :D

foruma uğramıyorum hatta 34 iletim vardı da bu yaz canlanınca buralar katıldım bende yoksa eskisi gibi takılmıyorum bakıp çıkıyorum :lonely-onion-head-emoticon:

23. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Beytize

Beytize

şuan havalara uçuyorum durunn bu gördüğüm doğrumu keresteeeeeee yaaa kyaa >-<<  bir an eski zamnlara gittim inanmıyorum oduncuk:')

@Toprakezgi birazcık minnoşum sanırım  :shy-onion-head-emoticon:  çok egoistçe oldu buda :D

24. Görünen kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum lakin sürekli düşünüyorum bir şey bulamadım -_- yada değiştirmeyip Pelin olarak mı kalsa diyorum hmm bir de neden değiştirmek istiyorum ki aslında böyle de iyi off -_-

1. Beytize

Beytize

keşke bu hesaba girebilsen ve murat keşke seninle konuşabilsm sizinle olmayı çok özledim tarifi olamaz bu duygunun.

2. (See 33 other replies to this status update)

25. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. Beytize

Beytize

buraya nerden geldin demeyin peline bakarken  denk geldim q.q vay be eski hesabımın kırıntılarını taşıyan her şeyi çok seviyorum duygulandım orda sadece benim kalmış olmanın vermiş olduğu hüznü taşıyorum hortlattım ama kusura bakmayın seviliyorsunuz :D

2. (See 21 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.