Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Spoiler

1. Beytize

Beytize

niçin sevdin beni beni ah ah 

2.  1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye üzülürken Bleach izlemeye başladım  nasıl daha önce izlemediysem saçmalık diyorum ve hala bu mükemmel dünyadan silinmedim, mutluyum  

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

Sıkıldıysan manga veya hafif romana geç bence, bana bunlar daha hoş geliyor artık 

3. mustafalrsm

mustafalrsm

kimetsu no yaiba sağ olsun şimdilik iyiyim

4. Beytize

Beytize

acaba kim için dedi 0.0

bana dediysen :D anime izlemeidğim dönem manga okuyordum da şimdi okumak için pek vaktim olmuyor ayrıca banada manga daha eğlenceli geliyor :relax2-onion-head-emoticon:

3. Körler sağırlar birbirini ağırlar. 

Spoiler

tenor.gif?itemid=9962144

4. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

2. kawaii kereste

kawaii kereste

valla benim de öyle oldu az çok, geçen dönem yok sunum yok essay falan derken sınavları özletti hocalar, hocanın tekiyle de kavga ettim dersin ortasında, sonra bi güzel kaldım da o dersten :D sonuçta 2 ders için bi dönem uzatmış oldum...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben hala neden bana keresteeee *-* yazdığını bilmiyorum ama okey :D

4. Beytize

Beytize

ya o durum çok kötü benimde başıma öyle bir şey gelicekken yırttım ama cidden sınavları özlettiler dersin hocasının gelmediği derslerden bile aşırı uğraştırıcı ödevler verildi canımızı vermediydik bir tek :D

ya o nerden çıktı bilmiyorum çok zaman geçti unuttum ama durumlarda oduncuk dedikten sonra keresteee*-* buna döndü sapık gibi her yerde böyle sesleniyordum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

5. Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be :dying-onion-head-emoticon:

2. Beytize

Beytize

Avatar Aang  bende çok ayrı yeri vardı  onun için Korra'nın hikayesini hep merak ediyorum çok farklı bi nokta da ve o eski izler var mı acaba diyede merak var  :eating-me-onion-head-emoticon:Korra acaba aang taşıyor mu avatar olarak yani  taşıyordur ama amaaan içsel sorgular :lonely-onion-head-emoticon:

3. Barış D. Baryshx
    4. Beytize

Beytize

@Barış D. Baryshx   adminciğim bu emoji onaylamak demek mi :wew-onion-head-emoticon:

6. Bildiğimi sandığım şeyler alsın da hiç bilmediklerimmiş.

7. Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama bunu yapsam yine haksız ben olcam dünyanın adaletine güvenerek beklemedeyim.... 

2. Beytize

Beytize

Teşekkürler pega bey sabır ediyoruz tek zorumuza giden haksızlığa ağzımızı açamamış oluşumuz.

3. Beytize

Beytize

aynen yazın bitiyordu da ben şimdiden bittim :D

8. Bir şarkı dinliyorsun gözlerin dolmuş yaşlar akıyor...

9. Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslşkjfş

10. Borçlarım derslerim ve eğlence arasındaki seçimlerle boğulmak üzereyim 

2. Beytize

Beytize

kültür sama olma ihtimalin şu saatten sonra yok git git onar sen :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

3. sadece okan
    4. Beytize

Beytize

Çıvdırıyorumfjfjfjgjfjfnfnjcjfjvnvnc

11. Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 

2. Beytize

Beytize

bi gidiyim kıbrısa yurt falan düzenimi oturtunca toplıcam depresip depresim kendimden usandım  :homelessonionplz:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

İnşallah umduğundan çok daha güzel geçer günlerin cınım ?

4. Beytize

Beytize

yaaaaa inşallah *-* Ezgi ablalcımmm:loveloveplz:

12. Dönemsel mi bilmiyorum ama anime olsun anime sayesinde tanıştığım insanlar olsun hepsi saçma ve boş gelmeye başladı mouse-girl-emoticon-05.gif?1292795465

2. sShoguNn

sShoguNn

Dönemseldir o dönemsel :panda-10:

3. Beytize

Beytize

Dönemsel olduğunu düşünmüyorum neyse :D @sShoguNn
      gerçekten güzel ilginç anime bulunmuyor ya da bilmiyorum bir sürü anime ilgimi çekti şimdi hiç birine bakmıyorum @Leffwn
      @Pelin ben devam etmemeye başladım aslında rahat hissediyorum mesela burada falan takılmayınca 

13. Ettiğimi buldum der veeee korku gerilim devam :depressed2-onion-head-emoticon:

14. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

15. forum chati kapandı mı :D

1. sShoguNn

sShoguNn

Evet yine kaldırıldı ya :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bari chatango koyak

3. Beytize

Beytize

Aman koymayın ehüehü :cute2-onion-head-emoticon:

16. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

2. suyibe

suyibe

ben de ulaşamadım. Üzülme. Girişim 2011 olmasına rağmen. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Beytize

Beytize

ahahah manyak @HolySpirit yeni gördüm buraya yazdığını -,- napam kolaydı sanki eskisi gibi ileti şey etmek hem uğraşmıyorum <_<

@suyibe amaaan napalım bizde yavaş yavaş ilerleyerek bir 3 seneye imza ekleyebilirz 

4. pegasusejder

pegasusejder

İlk yazdığından beri ileti sayın hiç artmamış bu nasıl bir gayrettir böyle :D Muhabbet mekanına atılan iletiler sayılmıyor artık :) 112 mesaj çok değil ya halledilir bir haftaya :)

17. Forumda bişiler mi değişti bi tuhaf geldi sebebini de anlamadım ayarlarımı değiştirdim farkında olmadan :sigh-onion-head-emoticon:

2. HolySpirit

HolySpirit

yalllan inanmayın buna

3. Beytize

Beytize

sus bakem -,- burda olan benim -,-  ben ne dersem bana inancaklar :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. HolySpirit

HolySpirit

dedi ve gitti :uhuhuh-onion-head-emoticon:

18. Geç oldu ama kaçırmadım halaa doğum günün kutlu olsun eoncuk :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Rıse
    2. Beytize

Beytize

ahaha :'DD telefonun takvimine kaydetmişim unutsam hatırlatma gelirdi  :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

19. Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   mouse-girl-emoticon-04.gif?1292795464

2. Beytize

Beytize

@Barış  çok doğru dedin anime bile izleyemez oldum bende 
      @LeornKayn   banlanmamışlarda beti-sama gittikten sonra keyfi kalmadı -,-

3. LeornKayn

LeornKayn

Tek bir kişi gittikten sonra keyif kalmadığını düşünmen bencilliğe girer.

4. Beytize

Beytize

yani bencilce gelmiş olabilir ama benim açımdan yorumladım ondan herkesin görüşü açık yorum :sneak-milk-bottle-emoticon:

20. Geçmişler olsun :D 

Spoiler

hiç dinlemediğim şeyler dinliyorum tuhaf bir gün dkfşjgkld

1. pegasusejder

pegasusejder

Kendine gel Buzcuk. :calm-down-crazy-rabbit-emoticon: Çıldırmak istiyorsan beni de çağır, beraber çıldıralım. :D :D :uhuhuh-onion-head-emoticon:

2. Beytize

Beytize

kendimdeyim kendimdeee :D 

başkalarına geçmişler olsun ya kldjsfljkşsd

21. Her yere yazıyorum buraya da yazıyım didim :lonely-onion-head-emoticon:  makine mühendisine ihtiyacım varda kendiniz ya da tanıdığınız bu tanıma uyuyorsa bana yönlendirir misiniz....

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Animelerle pek arası yok ama abim tazesinden bir makine mühendisi, 

Neden sordun?

:confused-onion-head-emoticon:

22. heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet edişim dün gibi...:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Pryda

Pryda

duygulandırdın.. acaba burda konuştuğum eski arkadaşlar napıyorlar, mutlular mı,hayalleri gerçekleşti mi :(

3. Beytize

Beytize

@Barbarosa ya ben çoğu kişiyi unutmuşum kusura bakmada profil falan çok tanıdık geldi de acaba kaptan mıydın sen bi kaptan vardı da :wet-onion-head-emoticon:

@LeornKayn bak hele bak olabilüüü bizde eskiyiz buralarda sadece üye diğildik forumda diğildik sadece :relax1-onion-head-emoticon:

@Pryda bende buraya girince hep duygulanıyorum konuştuğum arkadaşların bir kaçıyla hala görüşüyorum ama buranın tadı başka bide hayatın koşuşturmasında buraya gelmiyor vakit :lonely-onion-head-emoticon:

23. Karnımda kelebekler uçuyor gibi :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

2. Beytize

Beytize

çok fazla bildirim gitti insanlara yüklenmeyelim :D

ben neler izlediklerimi daha sonra anlatırım sana .d

24. Karşınızdakinin yaşına bakmaksızın saygı gösterip onunla düzgünce insan sıfatına koyup konuşmak o kişinin sizi küçük görüp aşağılamasına sebep oluyor her seferinde. 

1. sShoguNn

sShoguNn

Ne oldu gene beytize :bsod-onion-head-emoticon:

2. Beytize

Beytize

bi ufaklık vardı da iki konuşmayla kendini bişi sanıp dalga geçiyor kendince öyle yaptığını sanıyor da sinir oldum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.