Jump to content

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

171
  • Last visited

• Days Won

1

Posts posted by Beytize

1. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee ne iyi edirsen. :) Bugün konuşalım demediğim için üzgün değilsin değil mi? :D Yani bana uyar ama yok görev yok bilmem ne dediğin için bugün bi durayım dedim. :D Yok onu değil, güncel bir tane anime. :)

çok üzgünüm hatta ağladım :( ahahaha ya bende aslında daha hızlı bitiriyim diye demedim makale okumam gerek konuşamazdık fazla yerinde oldu :D iyi seyirler bende gideyim artık başlayım saat 11 oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2.  

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Evet artık random daha çok kullanıyorum ama :D bunları da hala seviyorum.  :D   İstiyorsan arada atarım ama.

İçeriği Görüntüle

ghkljgşkgşglh

Teşekkür ederim :dandyonionplz:

içinden nasıl geliyorsa öyle kullan ben alıştım artık :D

@pegasusejder şu şahsiyette sürekli :) atıyordu :) :::::::::) gıcık gııcık :) 

3. Caprihorn, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Son gün gelene kadar yapası gelmiyor insanın. :D  Çizimli ödevlerin var demek.:crying3-onion-head-emoticon:  Bazıları çok uğraştırıcı oluyor, kolay gelsin. :)

Taçe dc'sine geçtikten sonra bir bakmışım random atıyorum. :D

Aynen ya benim hiç yapasım gelmiyor bide :D Hepsi çizimli........ keşke sadece bazıları çok uğraştırıcı olsa canıma okuyor dersler sağolsunlar :lonely-onion-head-emoticon:

Humm demek ordan randomlar fln bizede soğuk soğuk :D bunları at -,-

4. Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de eskisi kadar girmiyorum yoksa daha çok trip atardım. :D 

İyiyim bende performans ve proje ödevlerini bitirdim günleri boş geçiriyorum. :spa-onion-head-emoticon:  

Görüşmeyeli random atmaya alıştım bir de. :cheer2-onion-head-emoticon: :D  (dc de kullanıyorum)

ahaha hakkındır trip atman :d 

Ayyy ne güzel benimde vizeler pazartesi başlıyor daha hiç bir ödevi çizimi bitirmedim öyle boş boş vakit geçiyor bir bakmışım akşam bir bakmışım ertesi gün geçiyor günler :work-onion-head-emoticon:

Ynei denemeler demek nerden esti random sevmiyordun :D humm hum ortamına göre gülme şekilleri en sevdiğim durum :'D  bende randoma öyle başlamıştım sonra bağımlılık yaptı dklsjfklsjşf

5. Daraltı bastı Osman aga diye dalıcam:bleeding-onion-head-emoticon: yani yeter vallahi billah yeter min 5 sene öncesi sitenin yorumlarına yazdıklarıma gelip tartışma çıkaran şahıslardan usandım işiniz gücünüz mü yok ben ne yazdığımı unutmuşum yukarda ne konuşulduğunu unutmuşum gelip bana toksinlik  yapma diyor yok başkası bambaşka defol git yorum yazma der yani bilemiyorum bunların önüne de geçilmez sitede ne kadar yorum yaptıysam üşenmeyip silesim var durduk yere hakarete uğruyorum ya küfür yiyorum :whaaat3-onion-head-emoticon:

6. Caprihorn, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu halini sevmiyorum fazla sessiz ama coştuğu halini de sevmiyorum fazla mesaj oluyor. :D   Hem yazın işe gidebilirim belki.

ben iki halini de seviyorum :D hele bundan 1 sene önce ki hali çöl gibiydi o hali ürkütücüydü ondan buna şükür ne diyelim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

herhangi bir iş mi yoksa ailenin yanında çalışma gibi mi bende yazın bol bol çalışıcam yapmam gereken 2 staj 1 yaz okulu müko geçecek :D 

7. pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bence yaş ile pek alakası yok, yaşı büyük olanların da dikkat ettiğini sanmıyorum, hatta konuştuğum bazı insanlar hiç dikkat etmiyor. Yaştan dolayı kendini üzme ama yaptığın hata için üzül. :D 

Çok fena üstüme alındım üzülmüyorum ama üzülmem gerekte istemediğimden dikkat etmediğim için sorun yok :embarrassed2-onion-head-emoticon:

8. Raikiri, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben de ara vermek zorunda kaldım. Aşırı fazla oynuyordum, üstüne fazla klavye kullanımı falan eklenince bileğimde ağrılar başladı... 

Düzelince tam gaz devam edeceğim :embarrassed3-onion-head-emoticon:.

Profilim burada eklemek istersen https://osu.ppy.sh/users/19490626

ben lisede çok oynuyordum arkadaşlarla hırs yapıp tabi bir dönem faremde yoktu ne zorluklarla oynardım heyt be :D ekledim bu arada da :wow1-onion-head-emoticon: bende arada stres atmaya giriyorum piyano oynuyorum sakinleşip sinirlenip çıkıyorum oynamadıkça  paslanıyor insan nankör bir oyun :smoking1-onion-head-emoticon:

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.