Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Herkes ağaç kesiyor. :/ 

Yav ilişkiyi ileriye taşıyacaksan düşünürüz ama onun harici üşendirici, sırf gidip görcen sonra? :D :D 

Yani bakarız da şu an bi projeyle uğraşıyorum, duruma göre haberleşelim.

yarın biraz daha araştırıp şikayet etmeyi planlıyorum dsfjkldjskjfsd

ya saçmalama ne ilişki ilerletmesi ben mi puhahahahah alışveriş yapar döneriz aksiyon işte beğendiremiyorz bunada <_< 

bitince haber et gidelim şapkalarımızı takıp :smoking2-onion-head-emoticon:

2. 6 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ahaha şaşırmadık. :D Hmmm hiç bilmiyormuşum orayı, güzel miydi? Alim reis yapacağını yapmış. :D Bu arada diğer dımtıs arkadaşla bi konuştum da 12'sinden sonra falan müsait olurmuş.

neyseki 2 3 gündür sıcak üşümüyorm :D güzeldi sakindi yeşil alanı vardı ağaçlandırma olsa daha güzel olurdu ama parkı yürüyüş yolu her şeyi var bide metroyla gidilince sanki arka sokak gibi oluyor o çok güzel. 12 miiiiii oooo çok uzak slşkfflşsigş

3. 31.07.2022 - 09:33, pegasusejder yazdı:

Sen bu havada da üşüyorsundur şimdi. :D Ooo nereye gittiniz? Dediğim gibi diğeriyle de bi konuş bakalım, duruma göre hareket ederiz artık.

akşama doğru üşüdüğüm dğrudur :D batı merkez metrsunun dibinde halk ekmeğin piknik alanı gibi bişi vardı oraya gittik ama tabiki alim durmadığı için rahat bi keyff yapamadık 

4. Burada baya sövmüştüm arkasından o yüzden buraya yazmam gerektiğini düşündüm.

Hülya seni yıllar sonra rüyamda gördükten sonra affetmiş olarak buldum kendimi bu durum geçmiş ilişkinizde takılı kalmaktan kurtardı, kendimi suçladığım bir durumunda bitmesini sağladı. Bunca yıl bir tek seni affedemedim balık burçlarından bile nefret ettim hep, sonra bir balık olduğumu öğrendim bu kendim için yıkımların şifalanmaya başlamasıydı daha sonra seni rüyamda gördüm sanırım bir yere gidiceksin neyse çok güzel gülüyordun rüya boyunca sana yardım ettim çok ilginçti en son lisede konuştuğum birini rüyamda görmek...

5. 9 saat önce, Muratika yazdı:

Ben diyorum mutlu değilim, canım acıyor sen diyorsun ne stajı xd 

Düzenlenme: 9 saat önce Muratika tarafından
    Bu mesaj benim özel hayatımın bir bölümünü ifşa edebileceği gerekçesiyle düzenlenmiş ve belirli bir kısmı kesilmiştir. Teşekkürler

şu mesaja ne yazam ilemedim :ı 

noldu stajda kafana borumu düşüt ne can acımasıymış bu :kill-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.