Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 17 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ne olmuş? :D 

Rastgele bir şekilde birileri girip çıkıyor işte, beni etiketle ben en kötü sana bir ara cevap veririm. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Nasıl gidiyor gençler?

peş peşe destansı mesajlaşmalar vardı da ona şaşırdım :D

hııı sende ne zaman cvp verirsin allah bilir şu sıralar seni kelebekler uçuruyor aklına gelmiyorumdur zaten hiç etiketleyemem hıh :hate-crazy-rabbit-emoticon:

2. 4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

BEn onu iyi olma durumuna demedim, ondan sonraki kısım için demiştim. :D Hahahaha para harcamamak şartıyla olabilir, bu ay kriz içerisindeyim, hazirana düzeltirim inşallah. :D Bir de diğer arkadaşın dönemi başladı, onun dönemi de haziran gibi biter herhalde.

Heeee fjfjfjfjjxkxk tabi harcamayalım bu duruma ben daha çok severim :admire-onion-head-emoticon: o arkadaşın dönemi basladı da sevgilisiyle başlamamış ama kıskanıyorum aşkımı -,- 

3. 8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

BEn onu iyi olma durumuna demedim, ondan sonraki kısım için demiştim. :D Hahahaha para harcamamak şartıyla olabilir, bu ay kriz içerisindeyim, hazirana düzeltirim inşallah. :D Bir de diğer arkadaşın dönemi başladı, onun dönemi de haziran gibi biter herhalde.

Heeee fjfjfjfjjxkxk tabi harcamayalım bu duruma ben daha çok sevinirim :admire-onion-head-emoticon: o arkadaşın dönemi basladı da sevgilisiyle başlamamış ama kıskanıyorum aşkımı -,- 

4. 06.05.2022 - 18:21, Muratika yazdı:

Güzel seçim :good-job-onion-head-emoticon: Yanlış hatırlamıyorsam @Beytizeiç mimarlık okuyordu :D

valla güzel meslek yapanlara seçenlere okuyanlara allahtan sağlık sabır bol bol sinirlerini kontrol edecek güç onca yoğunluğa uykusuzluğa insan dayanmadığı için insanlıktan çıkma kuvveti diliyorum örneğin ben son senemde 1 ders kala başlarım okuluna diyip eve döndüm öyle kelimeler seçip anlatırdım ama ne forum uygun nede burdaki çocuklar kaldırır :D uwu arkadaşa da istemdi ama öneri vercektim dedim yazık bölümden soğur üni bile okuyası gelmez diye yazdıklarımıda sildim neyse gününüz güzel olsun :meh-onion-head-emoticon:

5. 24.04.2022 - 10:03, Muratika yazdı:

Acaba 10 yıl, 20 yıl sonra bile buraya uğrar mıyız :D? Teşekkürler:thank_you__onion_by_elcerbero: 

Sen de mi  daha önce uğraştın kurtarmak için :D

Aynen temiz bir sayfa açma zamanı artık, eskisi sıkıntılıydı zaten :D Hoş buldum

Animesi de ayrı güzel gerçekten, Hotarubi no mori e izlediğim en iyi romantizm animelerinden biriydi :sad__sad__onion_by_elcerbero:

O hesabı unutun, onu da unuttum çünkü xd Ne önemsememi ya (눈_눈)

Yoğundum biraz ama tabii ki foruma asla giremeyecek kadar değildim sıkıntı benim psikolojik sorunlardı, artık bir önemi kalmadı zaten geldim tekrardan

Kapanmazsa girerim ben hatta siz gidersiniz ben burda kalırım :D

ben ınstagram için denedim hesabım kapandıydı ne yaparsam yapayım kurtaramadım skfdjlksdfhk

Animesi ah ah her sene yazın belirli bir günde izlerdim en iyi türkçe çeviriyi kaliteyi bulmak için bir sürü fansuptan indirmiştim arşivime (arşivimde silindi......)

yeni aç da gel o zaman :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:( @pegasusejder  imzandaki kıyaslama geldi aklıma dc çağrıp forumu bırakanla :D )

Düzelmiş olmasına sevindim inşallah bir daha kötü günler yaşamazsın:happy-onion-head-emoticon:

6. 23.04.2022 - 03:28, Muratika yazdı:

Vaay eskilerin eskisi halen burada :D Nasılsın? Yaşamak denirse :desperate2-onion-head-emoticon: Ya ben o hesabı tamamen rastgele bir şekilde açmıştım, şifresini de e-mail'ini de hatırlamıyorum :D Çok uğraştım almak için ama olmadı maalesef. Şu Gin'i tekrar pp yapacağım ama, çok sevmiştim onu. Ama bu sefer farklı bir görsel kullanacağım.

Site kapanmadığı müddetçe dönüp dolaşıp buraya geliyorsun forumun böyle bir bağlayıcılığı var 

Yaşam senin içinde zor demek umarım çabuk atlatırsın. Hesap kurtarma işlemelri bazen çok zor oluyor :") neyse yeni hesapla gelmis oldun hos geldin diyem dememisim :D 

Oooooo Gin aşkınaaa*-*  ehehe gini seven zor kurtulur ayrıca her türlü pozu çizimi cezbedici tekrardan kullanıyor olman sevindirdi hihihi 

Veeee discorda da gelsene bu ne yoğun hayat mı diyeyim bizi mi önemsemeyip bahaneler mi bilemiyorum artık -,- 

7. 28.01.2022 - 19:50, pegasusejder yazdı:

Seni özlemeyen utansın... Her seni özlediğimde dışarı çıkıyorum Ankara ayazı hatırlatıyor bana seni. ;) 

Neyse ki ayaz şu sıralar hep var -,- Kahvaltı işinin yapalım da özlem bitsin midemiz doysun dfjklsfdşld

29.01.2022 - 22:11, Kemankech yazdı:

Oooo Merhabalar efe'm merhabalar. Gözlerimiz yollarda kaldı yahu. (şşşş @pegasusejder, hocam kimdi ya bu?)

PÜÜÜÜ sana hemen unutanı bende unuturum hıh :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

8. 5 saat önce, Kemankech yazdı:

Size de hellü efe'm. Nassınız afiyettesiniz inş.

Teşekkür ederim iyiyim çok şükür siz nasılsınız ^^

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hellü ne be? Düzgün selam ver. :D 

ay haklısın çok pardon böyle yanlış ve eksik yazdım

Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler

Hellü bebeğiyim biriciğim nasılsın ^^

Düzgün oldu  mu şimdi :pretty-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.