Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 1 saat önce, Kemankech yazdı:

Ben gilse-581 nam kazdanım. Venüs'e de dış hatlar otobüsü rötar yapınca uğradım. Nicedir gelmiyor, özledik diyorlar :D

Doğrudur gelemiyorum Dünya adlı gezegende mahsur kaldım habercilerimden de geri dönüş alamadım uzun süre, bende keşif yapmaya karar verdim. En kısa sürede dönüş için hazırlıkları başlatacağım. Bende çok özledim hepsine selamlarımı ilet :onion_emo_2_by_theg_force:

2. 3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Boşvermişim, boşvermişim, boşvermişim dünyaya

Ağlamak istemiyorsan sen de boş ver dünyaya...

İçeriği Görüntüle

Yok o onu cehaletten ötürü demiyor, kızın forumu trollemesinden bahsediyor, sürekli kural ihlali yapmasından dolayı. 

Günaydın herkese.

boşvercem hı bı

ayrıca :D bunu bilmediğini mi sanıyorsunuz ......

iki nokta yanında da büyük d derseniz anlıcam da .........  

3. 2 saat önce, Gorkito yazdı:

7 ay önce falan bir tahtı devredeyim dedim, sonra baktım 7 aydır devir alan yok bende geri oturdum :hehe-onion-head-emoticon:

Devir alan bir çok kişi vardı onlarda ortadan kaybolmuş sanırım :D İyi yapmışsın ne diyelim tahtı terk etme bari kapan olur ya da bi bakmışsın tümden taht gitmiş :nah-crazy-rabbit-emoticon:

10 saat önce, pegasusejder yazdı:

Biz o işlere bir kere girdik sonra ihanet hançerinin soğuk sivri metal ucunu sırtımızda gördük, sağ ol kalsın. :) :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Spoiler

:)))))))))))))))))) ç:)))))))))))

Hançeri benden görmediğin müddetçe sorun yok üstüme alınmadım o yüzden :meh-onion-head-emoticon:Zaten dünden bugüne kalbe konan çok oldu başka çiçeklere gidiyorum ben :pretty-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.