Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla ne diyeyim bilemedim :D Çizimli posterli mevzular gerçekten emek isteyen şeyler ama yaptıktan sonra güzel bir tatmin hissi de veriyor insana :D Sen yine de son bir gayret uğraş bence, "olduğu kadar, olmadığı kader" deriz geçeriz :D :admire-onion-head-emoticon:

ben bunu demekten yoruldum bir tıkta ondan gayret etmeye halim yok biraz :D ama sağolasın dediklerini dinlerim ^^ 

2. Ohayou_Kerem, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Haha yok tam tersine benim bitmek üzere, son sınıfım ben :D Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik anlayacağın :) :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Sen elinden geleni yap, en azından daha sonra keşke demezsin. Hem belli mi olur, belki kolay soracakları tutar :D

keşke benimkiler sınav olsada basit sorsalar diye hayal kursam ama ne gezeeer oturup çalışmam gerek çizim yapmam gereeek poster yapmam geerekkk kldsfjglkfgşlfk

elimden geleni yapasım yook aman pişman olmuşum zaten daha ne olsun :D 

3. pegasusejder, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Kız ne yapıyorsun burada? :)

Sen yokken geleyim dedim :D

Ohayou_Kerem, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Evet ilk defa konuşuyoruz, memnun oldum :D Öyle bir emoji atınca bir yazmak istedim :) Benim de haftaya vizelerim var, az çok anlıyorum sizi... Elimizden geleni yapalım, kalkarız altından elbet :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

bende memenun oldum krerem ay kolay gelsin şimdiden senin ilk senen mi ünide 0.0 valla bende enerji falan kalamadığından elimden geleni yapsam ne çıkar kestiremez haldeyim :dead-onion-head-emoticon:

4. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee ne iyi edirsen. :) Bugün konuşalım demediğim için üzgün değilsin değil mi? :D Yani bana uyar ama yok görev yok bilmem ne dediğin için bugün bi durayım dedim. :D Yok onu değil, güncel bir tane anime. :)

çok üzgünüm hatta ağladım :( ahahaha ya bende aslında daha hızlı bitiriyim diye demedim makale okumam gerek konuşamazdık fazla yerinde oldu :D iyi seyirler bende gideyim artık başlayım saat 11 oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

5.  

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Evet artık random daha çok kullanıyorum ama :D bunları da hala seviyorum.  :D   İstiyorsan arada atarım ama.

İçeriği Görüntüle

ghkljgşkgşglh

Teşekkür ederim :dandyonionplz:

içinden nasıl geliyorsa öyle kullan ben alıştım artık :D

@pegasusejder şu şahsiyette sürekli :) atıyordu :) :::::::::) gıcık gııcık :) 

6. Caprihorn, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Son gün gelene kadar yapası gelmiyor insanın. :D  Çizimli ödevlerin var demek.:crying3-onion-head-emoticon:  Bazıları çok uğraştırıcı oluyor, kolay gelsin. :)

Taçe dc'sine geçtikten sonra bir bakmışım random atıyorum. :D

Aynen ya benim hiç yapasım gelmiyor bide :D Hepsi çizimli........ keşke sadece bazıları çok uğraştırıcı olsa canıma okuyor dersler sağolsunlar :lonely-onion-head-emoticon:

Humm demek ordan randomlar fln bizede soğuk soğuk :D bunları at -,-

7. Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de eskisi kadar girmiyorum yoksa daha çok trip atardım. :D 

İyiyim bende performans ve proje ödevlerini bitirdim günleri boş geçiriyorum. :spa-onion-head-emoticon:  

Görüşmeyeli random atmaya alıştım bir de. :cheer2-onion-head-emoticon: :D  (dc de kullanıyorum)

ahaha hakkındır trip atman :d 

Ayyy ne güzel benimde vizeler pazartesi başlıyor daha hiç bir ödevi çizimi bitirmedim öyle boş boş vakit geçiyor bir bakmışım akşam bir bakmışım ertesi gün geçiyor günler :work-onion-head-emoticon:

Ynei denemeler demek nerden esti random sevmiyordun :D humm hum ortamına göre gülme şekilleri en sevdiğim durum :'D  bende randoma öyle başlamıştım sonra bağımlılık yaptı dklsjfklsjşf

8. Daraltı bastı Osman aga diye dalıcam:bleeding-onion-head-emoticon: yani yeter vallahi billah yeter min 5 sene öncesi sitenin yorumlarına yazdıklarıma gelip tartışma çıkaran şahıslardan usandım işiniz gücünüz mü yok ben ne yazdığımı unutmuşum yukarda ne konuşulduğunu unutmuşum gelip bana toksinlik  yapma diyor yok başkası bambaşka defol git yorum yazma der yani bilemiyorum bunların önüne de geçilmez sitede ne kadar yorum yaptıysam üşenmeyip silesim var durduk yere hakarete uğruyorum ya küfür yiyorum :whaaat3-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.