Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Caprihorn, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu halini sevmiyorum fazla sessiz ama coştuğu halini de sevmiyorum fazla mesaj oluyor. :D   Hem yazın işe gidebilirim belki.

ben iki halini de seviyorum :D hele bundan 1 sene önce ki hali çöl gibiydi o hali ürkütücüydü ondan buna şükür ne diyelim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

herhangi bir iş mi yoksa ailenin yanında çalışma gibi mi bende yazın bol bol çalışıcam yapmam gereken 2 staj 1 yaz okulu müko geçecek :D 

2. pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bence yaş ile pek alakası yok, yaşı büyük olanların da dikkat ettiğini sanmıyorum, hatta konuştuğum bazı insanlar hiç dikkat etmiyor. Yaştan dolayı kendini üzme ama yaptığın hata için üzül. :D 

Çok fena üstüme alındım üzülmüyorum ama üzülmem gerekte istemediğimden dikkat etmediğim için sorun yok :embarrassed2-onion-head-emoticon:

3. Raikiri, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben de ara vermek zorunda kaldım. Aşırı fazla oynuyordum, üstüne fazla klavye kullanımı falan eklenince bileğimde ağrılar başladı... 

Düzelince tam gaz devam edeceğim :embarrassed3-onion-head-emoticon:.

Profilim burada eklemek istersen https://osu.ppy.sh/users/19490626

ben lisede çok oynuyordum arkadaşlarla hırs yapıp tabi bir dönem faremde yoktu ne zorluklarla oynardım heyt be :D ekledim bu arada da :wow1-onion-head-emoticon: bende arada stres atmaya giriyorum piyano oynuyorum sakinleşip sinirlenip çıkıyorum oynamadıkça  paslanıyor insan nankör bir oyun :smoking1-onion-head-emoticon:

4. Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Random sevmeme nedenim random atamıyor oluşum sanırım,çaktırma. :D Telefon kullanırken yine atabiliyorum ama pc kullanırken random atınca olmuyor,gülücük atması daha basit oluyor.

ben lisede hiç sevmezdim kullananları da sevmezdim sonra bir alışmışım arada kendimden geçerek atıyorum gülerken çok değişik şeyler çıkıyor sonra daha çok gülüp bir döngüye giriyorum :D

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha sen taktın hanım kızımıza bayağı. :D Ona söylemediğim ne malum? :D Belki senin üzerinde deniyorum tutarsa ona söylüyorum? :D 

bAK SEEEn kullanıldık yine görüyor muusn sonra yok hançerlendim asıl hançeri ben yiyorum da susuyorum hep

KaladinStormblessed, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. O kişi işte bu kişi :))

Selam işte o kişi bu kişi :D merak ediyordum da görünce selam vermek istedim :stars-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.