Jump to content
  • Create New...

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

161
  • Last visited

• Days Won

1

Reputation Activity

1. Beğen
    Beytize reacted to canatan for a status update, .   
    .

2. Beğen
    Beytize reacted to Amygirl for a status update, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  3. Karmaşık
    Beytize got a reaction from Mutaika for a status update, Bu gün cidden tuhaf bir gün   
    Bu gün cidden tuhaf bir gün 
  4. Üzgün
    Beytize reacted to Perfectum for a status update, Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım!   
    Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım! 
  5. Beğen
    Beytize got a reaction from Toprakezgi for a status update, 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım bir düz   
    2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni 
  6. Harika
    Beytize reacted to Amygirl for a status update, Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd   
    Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd

7. Üzgün
    Beytize reacted to pegasusejder for a status update, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  8. Karmaşık
    Beytize got a reaction from aizen- for a status update, Sen Ankarasın kendine gel bu ne sıcaklık bayılacam orturduğum yerde :( klimada etkili   
    Sen Ankarasın kendine gel bu ne sıcaklık bayılacam orturduğum yerde :( klimada etkili değil eridim loo 
  9. Beğen
    Beytize got a reaction from MadMonkey for a status update, Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra g   
    Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be 
  10. Karmaşık
    Beytize got a reaction from crea for a status update, ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeld   
    ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 
  11. Üzgün
    Beytize got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet e   
    heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet edişim dün gibi...
  12. Üzgün
    Beytize got a reaction from HolySpirit for a status update, Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öy   
    Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   
  13. Beğen
    Beytize reacted to Cувєя efsanedir. :) for a status update, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
    Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın 
  14. Üzgün
    Beytize got a reaction from sShoguNn for a status update, Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu   
    Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 
  15. Üzgün
    Beytize got a reaction from MayuriShina for a status update, Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu   
    Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 
  16. Karmaşık
    Beytize got a reaction from sShoguNn for a status update, Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslş   
    Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslşkjfş
  17. Beğen
    Beytize reacted to Sakuragi for a status update, Tam bu anime güzelmiş diyorum, sonra hayal kırıklığı devamı yok.. https://www.youtube   
    Tam bu anime güzelmiş diyorum, sonra hayal kırıklığı devamı yok..
    https://www.youtube.com/watch?v=PHAfhxXZJus
  18. Beğen
    Beytize reacted to Amygirl for a status update, Ben geldi :)   
    Ben geldi :)
  19. Beğen
    Beytize reacted to Amygirl for a status update, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  20. Beğen
    Beytize got a reaction from Singularity for a status update,   
  21. Beğen
    Beytize reacted to Sakuragi for a status update, Pikachu kurtarma timi. https://twitter.com/tuhafamasahici/status/860888330770239488   
    Pikachu kurtarma timi.
    https://twitter.com/tuhafamasahici/status/860888330770239488

22. Beğen
    Beytize got a reaction from Singularity for a status update, O kadar istemiyor ki asıl acıtan bu   
    O kadar istemiyor ki asıl acıtan bu 
  23. Beğen
    Beytize reacted to LeornKayn for a status update, Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğu   
    Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.
  24. Beğen
    Beytize reacted to noirwinglessova for a status update, kim orjinal görücez   
    kim orjinal görücez
  25. Beğen
    Beytize reacted to Leffwn for a status update, Omen tanrem!   
    Omen tanrem!

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.