Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Beytize got a reaction from monara for bir durum güncellemesi, yorgunum a dostlar ekmekli karpuz istiyor canımm   
    yorgunum a dostlar   ekmekli karpuz istiyor canımm 
  2. Beğen
    Beytize reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herkesle beraber bir yorum atıyorsun bir bakıyorsun ki yorumun beklemede, saatler sonra yorumun atılmış oluyor... Neden bu yorumlar böyle beklemeye alınıyor anlamıyorum. Cidden insanın yorum atmaya hevesi kaçıyor. :/ 
  3. Beğen
    Beytize reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum.   
    Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum. 
  4. Beğen
    Beytize reacted to quincy for bir durum güncellemesi, anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmed   
    anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmediği için mangaya dahil edemediği sahneleri animeye eklemek için anime yapımına  dahil olacakmış 

5. Beğen
    Beytize reacted to Marut for bir durum güncellemesi, Nana Oosaki, o kadar anime izledim ama gördüğüm en iyi kadın karakter kesinlikle o.   
    Nana Oosaki, o kadar anime izledim ama gördüğüm en iyi kadın karakter kesinlikle o.

6. Harika
    Beytize reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Dedeye sahip çıkalım, Dedeciğim :D   
    Dedeye sahip çıkalım, Dedeciğim :D
  7. Beğen
    Beytize reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Merhaba arkadaşlar, kendimce oyun camiasında dolanıyorum şu an ve geçenlerde 4 kişili   
    Merhaba arkadaşlar, kendimce oyun camiasında dolanıyorum şu an ve geçenlerde 4 kişilik bir ekiple Mağara Gamejam'e katıldık, 3 günün ardından oyunumuzu çıkardık. :) Buraya da linkini bırakıyorum oynamak ve oylamak isteyen olursa diye. :D Şimdiden keyifli oyunlar. 
    Not: İsteyen linkteki videodan direkt oyunu izleyebilir.

@Ellen senden iyi olmasın ama bizde yaptık 3-5 seslendirme. 

Oynamak için:
    https://ozgurgurbuz.itch.io/kelebek-etkisi

Oylamak için:
    https://www.magarajam.com/jam/game/1051897250571092992
  8. Harika
    Beytize reacted to Freesia for bir durum güncellemesi, Bu yarasa da yoruldu artık sallanmaktan Güzel bir şey bulursam değiştireyim artık   
    Bu yarasa da yoruldu artık sallanmaktan 
    Güzel bir şey bulursam değiştireyim artık 
  9. Üzgün
    Beytize got a reaction from Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir   
    Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir şeylerden kaçarken kendimi hep burada buluyorum.
  10. Beğen
    Beytize got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir   
    Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir şeylerden kaçarken kendimi hep burada buluyorum.
  11. Karmaşık
    Beytize got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama   
    Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama bunu yapsam yine haksız ben olcam dünyanın adaletine güvenerek beklemedeyim.... 
  12. Harika
    Beytize got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Körler sağırlar birbirini ağırlar.   
    Körler sağırlar birbirini ağırlar. 

13. Beğen
    Beytize reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

14. Harika
    Beytize reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

15. Beğen
    Beytize got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D
  16. Harika
    Beytize got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
  17. Harika
    Beytize got a reaction from Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
  18. Beğen
    Beytize got a reaction from Caprihorn for bir durum güncellemesi, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
  19. Beğen
    Beytize reacted to canatan for bir durum güncellemesi, .   
    .

20. Beğen
    Beytize reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  21. Üzgün
    Beytize reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım!   
    Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım! 
  22. Beğen
    Beytize got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım bir düz   
    2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni 
  23. Harika
    Beytize reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd   
    Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd

24. Üzgün
    Beytize reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  25. Karmaşık
    Beytize got a reaction from aizen- for bir durum güncellemesi, Sen Ankarasın kendine gel bu ne sıcaklık bayılacam orturduğum yerde :( klimada etkili   
    Sen Ankarasın kendine gel bu ne sıcaklık bayılacam orturduğum yerde :( klimada etkili değil eridim loo 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.