Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
  2. Harika
    Beytize got a reaction from monara in yorgunum a dostlar ekmekli karpuz istiyor canımm   
    karpuzada tuz dökmezsin herhalde 
  3. Harika
    Beytize got a reaction from Perfectum in Giriyorum çıkıyorum her şey aynı be @pegasusejder @Beytize   
    ay noluyor noluyorrr 
  4. Harika
    Beytize got a reaction from Toprakezgi in Son zamanlarda çok bitkinim, yorgunum, depresifim ve kafamda sürekli intihar düşüncel   
    @Hokage_Minato girdim şuraya ciddi ciddi okuyacaktım bu neeee sakşjdslşlaşkdalsşkdlşasdas 
  5. Beğen
    Beytize got a reaction from Atakan ~ in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    harbiden best forum üyesi :D şuraya geldikçe eski günler geliyor aklıma dugusallığımla çayımı içeyim 
  6. Beğen
    Beytize got a reaction from pegasusejder in Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum.   
    sağol ciğerim sana da mutlu bayramlar 
  7. Beğen
    Beytize reacted to sadece okan in Spy X Family fanı olmayan var mı gerçekten   
    aynen minik tatlış bir seri , abartılacak kadar iyi olduğunu düşünmüyorum :) Sanırım klişenin dışına çıkan bir anime olduğu için aradan sıyrıldı bu sene
  8. Üzgün
    Beytize got a reaction from pegasusejder in Borçlarım derslerim ve eğlence arasındaki seçimlerle boğulmak üzereyim   
    @sadece okan   sen önce kırdığın kalbi onar sonra bi düşünmem lazım ayrıca onca kültürsüz arasında kültürlü olsak neye yarar   @pegasusejder içim yaneyur o yüzden  
  9. Beğen
  10. Teşekkür
  11. Beğen
    Beytize got a reaction from Aechee in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    buydaymışşşşş @Muratika dfgkjlfdgjlfdgjl
  12. Harika
    Beytize got a reaction from Aechee in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    @Muratikayav minnoşuma bak sen minnak mıısn sen bebiş misin sen hanimiş hanimiş nerdeymiş 
  13. Harika
    Beytize got a reaction from Marut in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    @Muratikayav minnoşuma bak sen minnak mıısn sen bebiş misin sen hanimiş hanimiş nerdeymiş 
  14. Beğen
    Beytize reacted to Dj-Morphosis in forumun eski tasarımını özlüyorum hala   
    @Beytize evet ya, buraya özgü olması ve alıştığımız basit anlaşılır arayüzü yetiyordu bize. özleyeceğiz, eski forum kalbimizde ve zihnimizde yaşamaya devam edecek :')
  15. Beğen
    Beytize got a reaction from Dj-Morphosis in forumun eski tasarımını özlüyorum hala   
    onu bende çok özlüyorum sadece idi buraya özgüydü, hatırlayan bi adminler bide 2 3 kişi kalmıştır 
  16. Beğen
    en güzel yıllarımda doğmuş birisi var forum da şaşırdım :D forum minnağı ünvanınız hayırlı olsun 
  17. Beğen
    Beytize reacted to Perfectum in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Beleş çaya hayır demem :D
  18. Beğen
    Beytize reacted to pegasusejder in Benden daha hayırsız tek insan.   
    Senden daha hayırsızı yine sen?
  19. Üzgün
    Beytize got a reaction from pegasusejder in Bekle beni İstanbul.   
  20. Üzgün
  21. Beğen
    Beytize reacted to Gallardo in Ousama Ranking zenbu zenbu   
    Efsane opening.
  22. Beğen
    Beytize got a reaction from Kadir- in Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık   
    Şu sıralar  kulaklıklar benimde kulağımda yara yapıyordu sık kullanmıyorum diye sorun etmiyorum da 1 2 sene sonra bende senin durumda olabilirimm 
    tek değilmişim bende kulak içini kulağıma asıp kullanıyorum :D @Panzehir
    bakınız kısmındaki resim çok açıklayıcı :D ben kulak içi ve kulak üstü olarak ayırıp ne ifade ettiğini çokta önemsemiyordum 
  23. Harika
    Beytize got a reaction from Panzehir in Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık   
    Şu sıralar  kulaklıklar benimde kulağımda yara yapıyordu sık kullanmıyorum diye sorun etmiyorum da 1 2 sene sonra bende senin durumda olabilirimm 
    tek değilmişim bende kulak içini kulağıma asıp kullanıyorum :D @Panzehir
    bakınız kısmındaki resim çok açıklayıcı :D ben kulak içi ve kulak üstü olarak ayırıp ne ifade ettiğini çokta önemsemiyordum 
  24. Harika
    Beytize got a reaction from pegasusejder in Geçmişler olsun :D hiç dinlemediğim şeyler dinliyorum tuhaf bir gün dkfşjgkld   
    kendimdeyim kendimdeee :D 
    başkalarına geçmişler olsun ya kldjsfljkşsd
  25. Beğen
    Beytize reacted to Perfectum in YÖK'ün açıklamasından sonra üniversitesi yüz yüze eğitim kararı alan var mı? Bizim ok   
    Bizim okulda vizelere kadar uzaktan yapacakmış dersleri 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.