Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının son zaferi 15 Ağustos 2023

Beytize en beğenilen içeriğe sahiptir

Beytize hakkında

• Doğum günü 11 Ekim

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Beytize üyemizin başarıları

1. güle güle efenimm siz demlerseniz bana da yollayınız uşak tut o demlesin bende içerim
  2. çay bitti bu saatte su vereyim su var
  3. yorgunum a dostlar :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:  ekmekli karpuz istiyor canımm 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sadece okan

sadece okan

:p çok fazla kültürsüz varmış forumda onu farkettim

3. Heimatlos

Heimatlos

Karpuza Tuz ekeleyin diyen olmadı. O biraz moral bozdu :D

4. Beytize

Beytize

karpuzada tuz dökmezsin herhalde :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

4. yarın biraz daha araştırıp şikayet etmeyi planlıyorum dsfjkldjskjfsd ya saçmalama ne ilişki ilerletmesi ben mi puhahahahah alışveriş yapar döneriz aksiyon işte beğendiremiyorz bunada <_< bitince haber et gidelim şapkalarımızı takıp
  5. ah ah millet ağaç ağaç der bizim binadakiler ağaç keser :( estağfurullah canım öyle demeyelim ama tek yapamam ajanlığı gel işime ortak ol hem içecek ısmarlarım
  6. eveet çok güzeldri sıcak :D yani gölge alanlar var oturma banklarının üstü kapalı. biz ayın 12 beklemeden yapmaız gerekn işler yapsak mı
  7. neyseki 2 3 gündür sıcak üşümüyorm :D güzeldi sakindi yeşil alanı vardı ağaçlandırma olsa daha güzel olurdu ama parkı yürüyüş yolu her şeyi var bide metroyla gidilince sanki arka sokak gibi oluyor o çok güzel. 12 miiiiii oooo çok uzak slşkfflşsigş
  8. akşama doğru üşüdüğüm dğrudur :D batı merkez metrsunun dibinde halk ekmeğin piknik alanı gibi bişi vardı oraya gittik ama tabiki alim durmadığı için rahat bi keyff yapamadık
  9. ay 2 gündür sıcak be :D sıcak olsun bişi olmaz bugün piknik gibi bişi yapmaya gittik yaşıyorm hala
  10. bitmek üzeredir umarım dımtıs dımtıs yapmak istiyorm
  11. bend eistiyorum güzel fikir diğer arkadaşa da diyelim dımtıs dımtıs yapalım
  12. napsak da sıkınttımız geçse
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.