Jump to content

SmileHaylin

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

SmileHaylin kullanıcısının paylaşımları

1. SmileHaylin

Naruto Final

Naruto ve bitmek kelimelerinin bir arada kullanmayın n'olur :( :'(
  2. SmileHaylin

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Çok başarılı çizimler Haruka-san ^^ daha da iyileri için GANBATTE!! :D
  3. offf :D keşke daha önce haberim olsaydı :'( daha çok uğraşırdım :D :D
  4. bu da benimki (son anda haberim olduğundan güzel olmadı ama...) keşke boyutlar daha büyük olsaydı :D ;D
  5. SmileHaylin

きゃりーぱみゅぱみゅ - PONPONPON

bu video Japonya'da çok ünlü ve ayrıca daha çok bebeklerin hayal güçlerinin gelişmesi için TVTOKYO'da yayınlanıyor ara sıra...ve ayrıca bu videonun insanları hipnoz etmesi için tasarlandığı öne sürülüyor :D gördüğünüz gibi videoda saçmalık denemeyecek kadar ....... şeyler var ve videoda insanların dikkatini çeken renkler kullanılmış arkada dans eden kadın(pembe) mesela.... ve ilk başta mikrofon kulaktan çıkıyor ve birden senin kulağından çıkmış gibi hissediyorsun yani senin beynini yanıltıyor :D :D
  6. harika bir fikir herkese başarılar bende şansımı deneyeceğim :D :D :D :D :( ;D
  7. Ginban Kaleidoscope'yi çevirin lütfen :'( :'( eklendiği günden beri sürekli bakıyorum ama 2. bölümden sonrası yüklenmemiş ayrıca ingilizce altyazıları youtubede var :D :D
  8. SmileHaylin

Anime'ye Nasıl Başladınız?

benim anime dünyası ile tanışmam çok saçma ama ;D trt1 de sailor moon izliyordum ama daha sonra bittiğini sanıp çok üzülmüştüm aynı şey star tv de yayınlanan kamikaze kaitou jeanne de de olunca animelerden soğumuştum yaklaşık bir yıl önce dizifilmkolikte film ararken kimi ni todoke nin posteri çok ilgimi çekmişti ve kimi ni todoke sayesinde yıllar önce terkettiğim anime dünyasına (gerçi o zamanlar onların anime olduğunu bilmiyordum ve çevremdeki insanlar sailor moonun falan çizgifilm olduğunu da söylemişlerdi ) tekrar katıldım... :) :)
  9. SmileHaylin

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

sevdiğim kitaplar çok fazla ;D ama sıralarsam : -Harry Potter Serisi -Alacakaranlık Serisi -Mavi Saçlı Kız (Burçak Çerezcioğlu) -Enid Blyton'un Gizemler Serisi ve diğer serileri
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.