Jump to content

Reqwya

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Reqwya hakkında

• Doğum günü 04/27/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Reqwya üyemizin başarıları

1. Haftalardır biz ne okuyomuşuz diye sordum kendime Lisanna ve Elfman Ajeel i nasıl yendi anlamasam da baya güzel bölümdü. Miracığıma kavuştum sonunda skdkfl Özlemişim diğer karakterleri . Sonu da güzel bitti
  2. Ya ben şeyi anlamadım. Bu Anna'nın soyadı Heartfilia olarak geçiyodu ama kadın Layla'nın atası... yani Lucy nin babasının soyadı da Heartfilia baya karışıyo kafam burda (umarım demek ietediğimi anlatabilmişimdir kslxlgşg) Bi de bu Anna ve Acno shipini nerden çıkardılar ya. Çok sevdiğim shipler var da her yerden ya da en ufak şeylerden ship çıkarmak saçma geliyo bana jskfg
  3. Benim böyle 1-Mira 2-Erza 3-Ultear 4-Irene 5- Brandish 6- Lucy 7- Jenny 8- Sorano 9-Juvia 10- Yukino
  4. Bence orda Erza onu yendi ama sadece kendini kurtardı. Asıl yenen Jellal dir.İkisi de yenmiş olarak sayabiliriz.
  5. Zaten Mashima hep Mira, Lucy, Juvia, Lisanna , Kagura gibi karakterlere yaptırabileceği şeyleri Erza'ya yaptırıyo. Mira ve Kagura dayak yiyor, Lucy ve Lisanna ya doğru düzgün bir şey yaptırmıyo (Lucy e tartaros arc da yaptırdı bi en çok) Juvia da Gray diye gezinmekten bir şey yapamıyo. Juvia nın gücünü böyle harcamamalıydı. Zaten Minerva ve Yukino'yu zor görüyorz ve özellikle Yukino hep dayak yiyo. İkiz Ejderler mangasında da kıza bi şey yaptırmıyo hep birinin kurtarmasını sağlıyo. Bence Acno gelmez bi süre daha gelirse arc sonu görürüz onu anca. Zeref'i de artık daha aktif görmek istiyorum. Şu asıl mevzulu olanlar bir araya gelsin baya eğleniriz o zaman (umarım) kdkclg
  6. O adam umarım diğerleriyle aynı kaderi paylaşmaz yazık olur yani baya xkskf Ama bence de bu arc çok sıkıcıydı. Aslında baya önemli olaylar oluyo ama vslerin saçma oluşu ve manganın eski tadının bu arc da olmaması yüzünden sıkılıyorum
  7. Reqwya

Tanışma

Hoşbuldum :D
  8. O zaman cidden açıklanmas gereken çok konu var . Böyle giderse arc can sıkıcı bi şekilde uzayabilir :( Youtube'da bi kanal var böyle baya güzel teoriler yazmış.İzleyince aslında hikayenin temelinin (yani neredeyse xkskfg) mısır mitolojisinden olduğunu anladım. Tesadüf gibi gelebilir benzerlikler ama bence Mashima'nın bilerek yaptığı belli. Belki o videolardan bi fikir çıkarabiliriz skflg
  9. Bu son arc değil miydi ya ben bunu son arc sanıyodum uzun süredir. Daha ne kadar villian getirebilir ki son arc için? Geçiş arc'ı mı olur bilmem ama Aquarius u bulur bi yerlerden yakın zamanda Gelsin zaten özledik burda zlslcög
  10. Mira aşktır sskslckelgl Bu arc'ta ben Erza limitimin sonuna geldim artık Natsu , Zeref , Mavis , Rahkeid görelim bol bol bi de Mira ve Jellal görmek istiyorum tabi ksxklfg Yüksek ihtimal gelmicek ama ben bu Zeref'i felan lanetliyen Ankhseram'ın savaşa dahil olmasını çok istiyorum ama bunun yerine fan service görücez... Neyse yine de seviyorum şu mangayı kskxkdlg
  11. Erza benim çok sevdiğim bi karakter ama bu kadar abartılmasından nefret ediyorum. Erza vs Acnologia olsa Erza yener yine 'çünkü o Erza'. Irene da aynı şekilde oldu. Şu son bölümlerde zevkle okuduğum tek kısımlar flashbacklerdi. Bu karşılarındaki adamların hepsini takım halinde yenmeye çalışmaları gerekirken (aslında hepsini değil de bi kısmını) Erza felan çıkıp tek atıyor. Mashima Mira'nın Erza'dan daha güçlü olduğunu söylemişti. O zaman neden Mira en fazla o küçük iki kızı yenebildi de Erza daha önceleri ölümcül yaralar almışken bir kaç saat sonra (ya da 1 gün de geçmiş olabilir bilmiyorum skdkgk) kendisinden çok daha güçlü birini yenebiliyo? Zaten benim düşüncem Mira'nın Erza'ya rakip olarak görülmemesi için Mashima'nın onu değiştirmesiydi. Yani Lisanna olayı olmasaydı Mira hala eski Mira olurdu ve Mira'nın çok daha fazla güçlü olması gerekirdi (bilmiyorum Mira'nın daha fazla potansiyeli varmış gibi geliyo kskxkfh) Umarım yeni bölümde Natsu görürüz artık zaten bölüm isminden belli. Yine bol bol Erza görücek olma ihtimalimiz olsa bile Natsu'yu görürüz artık heralde. Bu bölümün sonunda Natsu'nun uyancağını düşünüyorum ama kendi olarak değil E.N.D. olarak (inşallah öyle olur yani dkdkglg) ve artık Lucy fan service i görmek istemiyorum. Kız ana karakter ama bazen sırf fan service olsun diye koyulmuş bi karakter muamelesi yapıyo Mashima ona. Bu son olaylarda umarım Lucy'i yine aynı şekilde harcamaz çünkü arc'ın sonunda Lucy'nin cidden önemli bir şeyler yapcağına inanıyorum.
  12. Tanışma Merhaba adım Melisa ve 16 yaşındayım. Anime izlemeye 2 yıl önce başladım ama daha çok fazla anime izleyemedim (bir şeyler izlerken biraz seçici olduğum için sanırım) Neyse tekrardan merhaba ve umarım iyi anlaşırız
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.