Jump to content
  • Create New...

BoyFuFuu

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

About BoyFuFuu

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. aslında ansatsu kyoushitsuyu secicektim super lovers i görünce elim gitmedi
  2. Ansatsu Kyoushitsu nun finalinde ağlamaktan gözlerim şişmişti tokyo ghoul da psikopat gibi sırıtarak izlediğim bir anime iken sword art online izlerken hangi mmorpg oyuna başlasam diye düşünüp duruyordum :D
  3. degurechaff tanya ve kira kosuke yi unutmamak lazım
  4. neyi sıralıyorsunuz hepsi birbirinden güzel animeler şayet konusu bakımından hitap eden etmeyen olabilir ama japonların görüşlerini görmek güzeldi :)
  5. bence şimdilik Marshall D Teach desek yanlış olmaz aynı anda 2 tane şeytan meyvesi kullanabilen tek kişi bildiğimiz kadarıyla tabi ayrıca o 2 meyvede en güçlü meyveler biri dünyayı yok edicek güç biri ise meyve güçlerini emebiliyor müthiş
  6. Basil Hawkins bence müthiş kehanetleri giyim tarzı :D
  7. şimdilik kizaru ama aokiji yide çok severim ama sanki anime ilerledikçe favorim coby olucak gibime geliyor
  8. Film Gold'u izlerken baya Gild Tesoro'dan etkilenmiştim Gol Gol no Mi isterim
  9. Btooom! bu kadar uzun süre beklettiğim için pişman oldum ayrıca yarım kalması beni çok üzdü ama bu verdiğim 5-6 saatin boşa olduğu anlamına gelmez her bölümünü zevkle 1 günde bitirdim
  10. a: 10 tanya için :) i: 1 bana hitap etmedi üzgünüm

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.