Jump to content

BoyFuFuu

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

BoyFuFuu üyemizin başarıları

1. BoyFuFuu

[ANKET] 2016 Bahar Animeleri Oylaması

aslında ansatsu kyoushitsuyu secicektim super lovers i görünce elim gitmedi
  2. 13/15 anime benim göbek adım :D
  3. Ansatsu Kyoushitsu nun finalinde ağlamaktan gözlerim şişmişti tokyo ghoul da psikopat gibi sırıtarak izlediğim bir anime iken sword art online izlerken hangi mmorpg oyuna başlasam diye düşünüp duruyordum :D
  4. BoyFuFuu

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

degurechaff tanya ve kira kosuke yi unutmamak lazım
  5. neyi sıralıyorsunuz hepsi birbirinden güzel animeler şayet konusu bakımından hitap eden etmeyen olabilir ama japonların görüşlerini görmek güzeldi :)
  6. BoyFuFuu

One Piece En Güçlü Karakter?

bence şimdilik Marshall D Teach desek yanlış olmaz aynı anda 2 tane şeytan meyvesi kullanabilen tek kişi bildiğimiz kadarıyla tabi ayrıca o 2 meyvede en güçlü meyveler biri dünyayı yok edicek güç biri ise meyve güçlerini emebiliyor müthiş
  7. Basil Hawkins bence müthiş kehanetleri giyim tarzı :D
  8. BoyFuFuu

En sevdiğiniz denizci kim?

şimdilik kizaru ama aokiji yide çok severim ama sanki anime ilerledikçe favorim coby olucak gibime geliyor
  9. BoyFuFuu

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Film Gold'u izlerken baya Gild Tesoro'dan etkilenmiştim Gol Gol no Mi isterim
  10. BoyFuFuu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Btooom! bu kadar uzun süre beklettiğim için pişman oldum ayrıca yarım kalması beni çok üzdü ama bu verdiğim 5-6 saatin boşa olduğu anlamına gelmez her bölümünü zevkle 1 günde bitirdim
  11. a: 10 tanya için :) i: 1 bana hitap etmedi üzgünüm
  12. Btoooom!' dan Kira Kosuke ilginç bir felsefi anlayışına sahip bence
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.