Jump to content

mehtappp

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

  Never

About mehtappp

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 02/22/1989

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sınıf öğretmenliğinden yeni mezun oldum.Kpss'ye girdim.Bakalım atanabilirsek öğretmen olacaz inşallah. :D
 2. Her seferinde değişeceği için arada güncellemek gerekir.:D Kore wa zombie desu ka
 3. Neden öyle oldu anlamadım ama konunun 6.sayfasında düzenledim resmi tekrar yükledim. http://forum.turkanime.tv/fanart-yarismasi-oylamaya-acilmistir-t1075.45.html Burdan bakabilirsiniz.
 4. Favori animem.Konusu sıradan olabilir ancak karakterler ve olay örgüsü çok güzel işlenmiş.Her bölümde eğlence ve şamata eksik olmuyor.Kötü tarafı 2. sezonunun hala daha çıkmamış olması.Ve Usui'yi unutmamak gerek.İzledikten sonra ona aşık olmayacak kız nadirdir.:) Mutlaka izleyin derim.Pişman olmazsınız.
 5. Saçma bir konusu da olsa vakit geçirmek için izlenebilecek bir anime.
 6. En çok sevdiğim değil de ne kadar izlersem izleyeyim bıkmayacağım filmler; -Mumya/Mumya geri dönüyor -Van Helsing -Korkuç Bir filn 1-2-3-4 -Karayip Korsanları
 7. Çok fazla var ama okumayı sevenler içinde tavsiye edebileceğim nitelikte olanlar; Marlo Morgan-Bir çift yürek Dostoyevski-Suç ve ceza Adam fawer-Empati Suzanne Collins-Açlık oyunları,Ateşi yakalamak,Alaycı kuş Dan Brown-Melekler ve şeytanlar Serdar Özkan-Kayıp gül
 8. Misaki-Usui(kaichou wa maid sama) , Nagisa-Tomoya(clannad) , Kotoko-İrie(itazura na kiss)
 9. Genel olarak bir animeyi izlemeden önce araştırırım.Konusuna,türüne bakar ve hakkında yapılan yorumları okurum.Eğer çizimler de iyiyse izlemeye başlarım.
 10. İtazura na kiss animesindeki "Naoki İrie".Bir erkek bu kadar gıcık olabilir. :D
 11. Bu animelere ait tüm müzikleri halen daha dinlemekteyim.Ayrıca "itazura na kiss-ending,basilisk-ending-opening ve toradora-opening" müzikleri de iyidir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.