Jump to content

Panahrix

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Panahrix üyemizin başarıları

1. Panahrix

( 12 / 12 ) Kakegurui

fena anime
  2. Panahrix

Grafik tablet yardım

http://imgur.com/a/ATtay bazı çizimlerim :d
  3. Panahrix

Çizimde yardım edermisiniz

ben boya kalemlerimi ingiltereden aldım baya iyi renkleri birbirine karıştırması felan bu arada tomoe <3 :D
  4. Panahrix

eklemek istediğim bağzı şeylerde var biliyormusun bilmem ama. ilk önce fazla bastırmadan genel şekili oluştur insan hayvan vs sonra detay ekle ilk önceden küçük detaylara takılmak iyi olmuyo arada bende yapıyorum
  5. Panahrix

ilk önce sana tavsiyem bakarak çiz elini alıştır ayrıca çizmini oturtmadan boya yapmanı önermiyorum açıkçası bir kere boya kalemiyle bile boyamanın bir tekniği vardır istersen youtubedan birsürü video bulabilirsin bunun hakkında marker konusu ise dediğim gibi bence bunlar 2. aşama olmalı ve sürekli pratik yap gölgelendirmeni geliştir yani ilk önce tamamen bakarak çizmeye çalışsan böğle başlarsan güzel olur bende.
  6. Panahrix

Grafik tablet yardım

yaklaşık 6 7 aydır grafik tableti kullanıyorum 'tahminen'. markası wacom intuos grafik tablet elim çizmeye alışık olduğu için aldığım gün alıştım fiyatı uçuk olanları var benimki tablete göre iyi bi fiyat fazla pahalı değil. başka sorularda sorabilirsin. çizdiğim bazı resimleride koycaktımda boyutu büyük olduğu için koyamadım .p
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.