Jump to content
  • Create New...

Roraito

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

Never

About Roraito

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/11/1996

Profil Bilgileri

1. Güzel olmuş eline sağlık 8) Ya ben de karakalem çalışmalarımı koyucam ama tarayıcıdan taratmaya üşeniyorum ;D
  2. Harry Potter bi de Charlie'nin Çikolata Fabrikası ;D
  3. Şu Yuuki, Kuran Klanından olduğunu öğrenince havalara girdi :D
  4. Şu an Naruto Shippuuden Opening 9 Theme Song'u bayağı dinliyorum :D
  5. Sevgili olarak Uchiha Sasuke :) (Naruto Shippuuden) Abi olarak Lelouch Lampeurage (Code Geass) Baba olarak Ichigo'nun babası:) Öyle deli baba gzl olur:D (Bleach) Arkadaş olarak Tina (Ai Yori Aoshi) ve Ashford Akademisi'ndeki Öğrenci Konseyindeki kişiler (Code Geass) Gerçek olsa ne güzel olurdu:))
  6. Filler kaçtan kaça kadar?
  7. Kargalara ayrılıp kaybolma yeteneği olabilir.
  8. Bigün bir forumda dolaşıyodum.Orda animeler diye bir bölüm vardı.O bölümde birisi 'En Sevdiğiniz 5 Anime'' diye bir konu açmıştı. Baktım,birisi en sevdiği 5 animeyi yazmış.Şunlara bir bakıyım dedim. Hepsini Google'dan arattım.Beğendiğimi izlemeye başlayacaktım.Death Note vardı.Onu da Google'da aratıp resimlerine falan baktım.Beğenmiştim Death Note'u. Sonra izlemeye başladım:)) Böylece animeye ilk adımımı atmıştım:))
  9. Bilmeden izlediklerimi saymıyorum. Bilerek 'Death Note'
  10. Ben Madara'yım dedi diye gerçekten Madara diyemeyiz.Ayrıca Madara olmadığını gösteren bir sürü kanıt var,git oku. Ama tabi herkesin kendi şeyi.Madara olduğuna inanıyor olabilirsin.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.