Jump to content

Ddraig

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

Ddraig kullanıcısının paylaşımları

1. Ddraig

Anime AMV'ler Buraya!!

http://www.youtube.com/watch?v=l-ZZzkS66aw&feature=BFa&list=FLjwsVLKERzXJoG-YkbA-Qew&lf=mh_lolz http://www.youtube.com/watch?v=Sek7EqRfTJU&feature=BFa&list=FLjwsVLKERzXJoG-YkbA-Qew&lf=mh_lolz
  2. Ddraig

İlk İzlediğiniz Anime?

Higurashi No Naku Koro Ni
  3. Ddraig

Anime AMV'ler Buraya!!

Hellsing - You Spin Me Round http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bQvMCq7jgJQ&feature=BFa&list=FLjwsVLKERzXJoG-YkbA-Qew&lf=mh_lolz
  4. Ddraig

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

Bazı küçük hatalar ( imla ) dışında... Mükemmel olmuş :D
  5. Sonra izlettiğin animeyi çok beğenecekler ve bir daha odadan çıkmak istemeyecekler :DEdit: Amacına ulaşmış olursun la!
  6. Bu adam bana kafa yapiii...
  7. Bence Cem Yılmaz'ın yaptığı bir espriye gülüyorlar.
  8. Ddraig

Higurasi No Naku Koro Ni Kai

Tamamdır o kesin Frederika :D
  9. Arkadaşlar neyin 'yarışmasını' yapıyorsunuz,animede neler oluyorsa kabul edin,valla ben öyle yapıyorum içim rahat oluyor. Yani illaki bir animede ''Lan bu adam uçuyor'' diye eleştirmemize gerek yok :D ( Tamam kabul ediyorum bazı durumlar insanın canını sıkabilir )
  10. Ddraig

Elfen Lied Tanıtımı

İngilizcem müthiş değil fakat az çok anladığım kadarıyla 'Kaede' orada eriyerek ölüyor.( Aslında ölmüyor acı çekiyor.Kouta bu acıya son veriyor.) Neden eridiğini bana açıklar mısın? (Manganın sonuna göz gezdirmiştim)
  11. Ddraig

Elfen Lied Tanıtımı

Bunu okudum gaza geldim ve az önce seriyi bitirdim. Bebek gibi beni 4 defa ağlattı bu beni :-[
  12. Ddraig

Maxi TV den anime haberi :)

http://forum.donanimhaber.com/m_32629415/tm.htm 25 Haziran 2009 Haberi...
  13. Ddraig

Maxi TV den anime haberi :)

Maxi Tv mi? :D
  14. 1_Dostu değil.Onu sadece kullanıyor. 2_Gözleri dışında başka bir farklılık yok. 3_Öyle dedin de,aklıma boyutlar arasında yolculuk yaparken bir kaza meydana gelmiş ve Rika'nın içinde sıkışıp kalmış olabilir * Ve sonra da o bedenden kurtulur * 4_Evet.
  15. Arasındaki bağlar hmm... -Bernkastel... -Miyo'nun Tanrı olma takıntısı.. -Neden Bernkastel? Rei Ep4 25.dk da, Bern olmayı bırakıp Rika olarak devam edeyim bari demiş. 3 sene sonra da Rika'yı kendi halinde bırakmış ve Rokkenjima'ya taşınmış.(Bern sıkılmayı sevmez.Sıkıntı cadıyı öldürür.)Tahminimce Bern Hinamizawa'dan bıkmış yeni maceralar aramaya başlamış.( Higurashi'de melek gibiydi bak şimdi haline) -Lamb-Miyo Rika-Bern benzeşmesi
  16. İyi o zaman Bern'de Lamb'ı seviyor ama çaktırmıyor ::D
  17. Tesadüfe bak bende bu sahneyi 2 saat önce izlemiştim ( Ryukishi duygulamızıla oynadı be abi :-[ )Bence I love you Bern demesinin nedeni,Eğer Bernkastel giderse Lambdadelta'nın orada sıkılacak olması ve sataşacak kimsesi kalmayacaktır.
  18. Kanıtları severim.Hadi başla araştırmaya!
  19. Onların öyle kulüp açmasının sebebi Bern nerde Lamb orda nedenidir.
  20. BeatoxBattler olayında Beato Battler'ın annesi deği bence fakat şu Battler'ın günahı olayına hala bı açıklık getiremedim. Chiru tam olarak takip ediyorum denemez ama 2 gündür üstündeyim; Lamb x Bern bunlar mazoşist olsa gerek birbirlerini iğnelemelerine rağmen her daim birlikteler ya.Birbirlerine saygıları var fakat Bern Lamb'ın bir şapşal olduğunu düşünüyor sanırım :D
  21. Hiç sıkılmam. Lamb kendi eğlencesine göre bir şeyler yapıyor.Battler'a yardım ediyor,bazen sırtından bıçaklıyor. Beato sorusu ise,herif seviyor kadını :D
  22. Herşey karıştı Ronove Bro-nove oldu Şeytanlar dost oldu dost düşman oldu hala virgül kullanmadım.Şu Chiru gelse çok şey atlanır.'Erkia'nın suratına baktıkça üzülüyorum ya salya-sümük ağlıyor resmen'Güç dengesi derken heralde Battler Beato'yu kurtarmaya çalışıyor ama biliyorsun Battler öldürmüş onu,VN'da ona verilen tek paragraf '...........' :/
  23. Şimdiki Bern bildiğimiz Bern değil yani yabancı izleyicilerin seveceği türden değil artık.Anlaşılan Chiru'da acımasız bir hal alıyor. Chiru EP5. Erika yavas yavas kaybediyorken surat ifadeleri değişip duruyordu. Şuna benzer :D - :-\ - :D - :) Bernkastel Erika'nın ustasıdır.Erika ona sürekli 'Yes My Master' türünden konuşur. Erika Battler ile savaşırken ortaya koyduğu teoriden sonra Bern'den övgü bekliyordu ama aynen şu cümleyi söyledi. ........But I'll forgive you.Because your face and your theory are so lame it's funny! *giggle*x4 Bu ve ya bu tip durumlarda okuyucunun sinirleri bozuluyor heralde,ayrıca Bern şeytana dönmüş gibi görünüyor. Bahsettiğim şeyin video linki ( EP5 Final Trial) 3.30'dan sonrası....
  24. Biraz büyük ama eskiden bulmuştum bunu Tüm yeni arkadaşlar burada mevcur :D [ URL=http://www.yukle.tc] Bern her zaman ki gibi tüm ilgiyi çekiyor ama diğerlerine de bakmaya çalış :) Resimlerin hepsi güzel,duruma göre yazılmış. Mesela Battler EP5'in sonunda Game Master oluveriyor.Dlanor ile kılıçlı sopalı kavga ediyorlar ( Erika Battler'ı öldürmek istiyor da.) Bunlar kavga ederken yine yazılar kırmızı,mavi diye gidiyor.Sonra Battler 'Golden Truth' denen gerçeği ortaya çıkarıyor ve oyunun ustası falan oluyor. Böyle yazdım da,ben Witch Hunt'dan indireyim şu Vn'ı :D Bu arada okuyucuların Bern'e tepkisi büyük valla ana bacı kaydıkları zamanlar bile var :-\
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.