Jump to content

BlackWidow

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Yok

BlackWidow kullanıcısının paylaşımları

1. Benim Xanxus x Squalo çalışmam. http://i24.beon.ru/97/4/220497/95/53657995/293800.jpeg Bağlantıdaki resimden bakarak yaptım. Umarım beğenirsiniz [eklenti yönetici tarafından silindi]
  2. BlackWidow

Favori Anime Müzigin ?

Katekyo Hitman Reborn! ost Vongola Family Song tam bir gazino şarkısı ;D :D Bir de Naruto'nun yime soundtracklerinden I said i'm naruto
  3. Hotsuma'nın manitam olması şartıyla Uraboku'da olmak isterdim.
  4. BlackWidow

İlk İzlediğiniz Anime?

Çocukken ay Savaşçısı falan izlemiştim ama onlara anime dendiğini bilmiyordum. Kendi irademle izlediğim ilk anime Vampire Knight'tı. Hala etkisini üzerimden atamıyorum. Bir de aşıktım onu izlediğim zamanlarda, okuldan gelince falan açıp izliyordum akşam güneşi vuruyordu odaya....... hiç bi anime o zamanki hissi vermiyor :D
  5. BlackWidow

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Reborn'dan Bianchi ve Chrome dışında gerek animelerde, grek mangalarda tüm kız/kadın karakterlerden nefret ediyorum. Özellikle Uraboku'daki Ashley ve elegy'yi paralayasım geliyor. Unutmuşum. Bir de Sasuke var tabi Naruto'dan. Hayatımda kimseye o kadar uyuz olmadım ben. Naruto şunu gebertse de kurtulsak artık
  6. BlackWidow

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

Ben sadece erkeklerin olduğu, kızların adının bile geçmediği bi anime yapmak isterdim, çünkü kız karakterlere sinir oluyorum. Yapacağım anime muhtemelen bir yaoi olurdu. Karakterlerim serseri Punk veya Rock'çı tipinde piercingli, dövmeli, deri falan giyen uzun saçlı, makyajlı karakterler olurdu. Animenin konusu ise can sıkıntısından evden kaçmış bir oğlanın motorbisikletle dünyayı dolaşıp arka sokaklardan yakışıklı fakat hayattan bezmiş, yalnızlıktan bıkmış erkekler toplayıp bunlardan bir gangster çetesi kurması daha sonra güçlenerek sonra mafyaya katılmaları, karakterler arasındaki romantik ilişkiler, kavgalar, animelerin genelinde olduğu gibi yalnızlığı farklı boyutlardan ele alacak tarzda bir şey olurdu. Çizimlerini kendim yapmak istemezdim, çünkü çok güzel çizemiyorum. Ne yapar ne eder Lily'ye çizdirirdim sanırım. Aklımdaki karakterleri en güzel nun çizeceğine inanıyorum çünkü :D
  7. Byakuran x Mukuro (Reborn!) Xanxus x Squalo (Reborn!) Itachi x Madara (Naruto) Tsuna x Spanner (Reborn!) bence en çok bunlar birbirlerine yakışıyorlar ama ne yazık ki bu çiftleri göremiyoruz. Reborn'da herkes birbirine çok yakışıyor Şahsi fikrime göre Reborn! yaoi olmalıymış, o zaman çok daha güzel olabilirdi :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.