Jump to content

manyak şeker

Kayıtlı Üye
  • Content Count

46
  • Last visited

Never

About manyak şeker

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/19/1996
  1. Geçenlerde tavuklu ramen yedim. Hani Naruto yiyor ya iştahlı iştahlı aylardır Balıkesir'de aradımve buldum. Hazır paketlerden birindeydi. Aldım, yaptım ve yedim. Kokusu çok ağırdı ve nuddleın tadı baharatla beraber çok kötüydü. Üzgünüm Naruto ama ramenin tadı hiç güzel değildi. :(
  2. Sıf Ken'ichi oynuyor diye izlerim ben filmi. :D
  3. Vayy, kılıçlardan ve onu yapan programlardan çok anlamasamda bence güzel olmuş ama baş kısmı kesik olması yerine orayıda sivriltsen bence daha güzel olur gibime geliyor. Sadece fikir. :D
  4. Buradaki bir çok otaku için küçük bir araştırmayla bunları buldum. Burada eğer isterseniz Japon Dili ve Edebiyatı okumak isteyen yada başka bir dalda okuyup yinede japonca öğrenmek isteyenler için yararlı link ve bilgilerin olduğunu düşünerek koyuyorum. Umarım reklama filan girmez. :P (maalesef sadece bu iki okulunkini bulabildim.) Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.tr.emb-japan.go.jp/ Japonca Eğitimi Veren Kurumlar ANKARA ÜNİVERSİTESİ, DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Adres: Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Japon Dil
  5. Kafamdakini tasarlıyorum. Şuan tatilde olduğum için yazıya dökemedim ama cuma gibi filan bir bölüm koyacağım sanırım. :D Not: Hikaye gibi yazarım betimlemeli diyaloglu uzun işte. :D
  6. Benimki fantastik ve dövüşlü birazda mitolojik bir şeyler olurdu ve hatta kafamda bazı şekiller bile var. :D
  7. Yaklaşık 2000 kadar kanji bulunmakta. Çocuklar Orta öğretimi bitirdiklerinde bunların 1000 tanesini öğrenmiş oluyor. Kalanınıda lisede öğreniyorlar. Yani bizim işimiz daha kolay. Yalnızca 1. sınıfta alfabeyi filan öğreniyoruz. :D
  8. Bende rahat bir şeyler öğrendim. Ayrıca internettende Japn alfabesi hakkında araştırma filan yapıyorum. Tatilden dönünce ise adam akıllı dalacağım bu işe. Hiragana ve Katagana harfleri tamamda Kanji zor olacak. :D
  9. L ile gelen karizması şu resmi görünce 9.9 gülem şiddetin sonra yıkılmıştır xD En azından ben komik buldum. Bu resimle karizma yerini sevimliliğe alır. :D Sevimlilik yakışıklılığa döner... Ama sarı saç ona gitmiyor. Karizma geri geliyor.. ;)
  10. O nasıl olacak? Kopyala-yapıştır şeklinde mi? :D
  11. Dediğiniz gibi güzel bir dizi ama sonu çok baştan savmaydı. Ama bence bunu 2 tane nedeni var. 1)Başta 5 erkeğide hinonun çevresinde uydu yaptılar sonra onlarda hangisiyle götürmeleri gerektiğine karar veremediler. Sonundada KAji miydi o sarışını getirdiler belki buna yamarız diye ama oda tutmadı. Onlarda işin içinden çıkamayacaklarını anlayınca böyle bitirdiler. 2)Dizinin temeli zaten müziğe dayalıydı yani en büyük amaçları insanlar izlerken müziği hissetmelerini sağlamaktı bu yüzden ortaya bir aşk 5 geni koydular ama gerçek bir aşk çatışmasınada girmeye çekindiler çünkü bu asıl amaçları yan
  12. Bence gözü takıp çıkartma değil olay. :P Bence gözü diğerinin üstüne takıyor. :P O nasıl dersen şöyle olabilir. Çıkan gözü çakramsı bir hale getirip takıcağın kişinin gözünün üstüne yerleştiriyor. O gözü çıkarıp takmayı ilk Danzou'da -adam koleksiyon yapmış- daha sonra Madara'da gördüm.
  13. 金色のコルダ Kin'iro no Koruda La Corda D'oro Açılış Müziği: Kanon-Brand New Breeze Manga-ka: Yuki Kure Bölüm Sayısı: 25+2 special Anime Türü : Romantizm , Drama , Oyun , Müzik Seiso Gakuen, iki tür öğrenim veren bir lisedir, biri müzik ve diğeri normal öğrenim. Müzik öğrencilerinin daha seçkin sayıldığı okulda Hino Kahokoi normal öğrenim gören bir öğrencidir. Bir gün okula geç kaldığından koşarken düşen Hino, müzik perisi Lili ile karşılaşır. Ondan korkar ve kaçar. Okulda düzenlenen prestijli müzik yarışmasına katılacakların isimleri okunurken Hino?nun da ismi geçer. Fakat o, yarışmaya katı
  14. manyak şeker

Zetsu

Ben Tobi'nin Madara olduğuna inanmıyorum nedense... :/ aklımda hep onun ilk Orutobi olduğu vardı. Çünkü maskesi yüzünde hep sağ sharinganı görnüyordu. Ehh soldakinide Kakashi'ye vermiştir ve bir şekilde o kayanın altından kurtulmuştur diye düşünmüştüm. Sonra maskesi kırılığında diğer gözündede sharingan vardı. Bunu görünce şok oldum ama o zaman aklıma İtachi'nin saldırısından kurtulmuş ve doğru zamanı bekleyen bir Uchiha olduğu gelmişti. Daha sonra bu adamın sharinganları takıp çıkarttığı ortaya çıktı. Yani ortam karma karışık. :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.