Jump to content

manyak şeker

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

Yok

manyak şeker kullanıcısının paylaşımları

1. manyak şeker

Hinata Hyūga--Naruto

2. manyak şeker

Zero Kiryuu

Müthiş bir karakterde nedense animelerde böyle yakışıklı ve güçlü kişilerin (bu anime için Kaname ve Zero) animenin en saf, salak ve güçsüz kızına aşık olmasını hiçbir zaman anlamadım ve anlayamayacağım.
  3. manyak şeker

Kabutonun süpriz tabutları

Sarutobi sasuke kim ya? :-\ + 2 vücut olduğunu bilmiyordum. Aydınlatır mısın lütfen beni? ((((:
  4. manyak şeker

manga sonu

Eh doğruya doğru. :D
  5. manyak şeker

Kabutonun süpriz tabutları

Aslında ben hala Tobi'nin Madara olmadığını sadece güç peşinde olan başka bir Uchiha olduğunu ve tabutta ya gerçek Madara yada şimdiye kadar adı özellikle çok çok nadir duyulmuş birinin olduğunu düşünüyorum. Bazı kişiler o tabutta 6 yolun bilgesinin olduğunu düşünüyor. Benim fikrime göre eğer mangaka böyle bir şey yaptıysa dizi tamamen bir uçuruma doğru gidiyor demektir. Sonuçta olaya birde o bilge karışırsa ve Naruto gidip birde onu yenerse o zaman Kage'den daha büyük bir ünvan bulmaları gerekecektir.
  6. manyak şeker

manga sonu

Orochimaru geri gelmeyecek mi? Lütfen güldürmeyin beni. Adam güç manyağı olabilir ama farkettiyseniz Voldemort'un Hortkulukları gibi oda insanlara lanetli mührünü bırakıyor. Hatırlarsanız sasuke ws. itachi olayında en sonunda sasukenin mührünün içinden Orochimaru'nun kendisi (en azından parçası) çıkmıştı. Eh zamanında bu adam mührünü taşıyan bir çok kişiyide deney amacıylada kapatmıştı. Geri gelir yani. + 4. Büyük Ninja Savaşından sonrada manga devam eder. Şahsen Naruto'yu o daha 15 yaşındayken sonlandırırlarsa tüm fanların lanetini ve yıldırımları üzerlerine çekerler. Neden? Çünkü Naruto hokage olacak mı? Sasuke ws. Naruto'nun sonucu ne olacak? Naruto kiminle evlenecek (Hinata diyorum, sakura'ya giderse valla bırakırım animeyi :D ) gibi bir çok soruyu cevaplamadan asla bitirmezler. + Ama ne olur 4. büyük savaştan sonra yeni bir Naruto'ya başlarlar. Bu sefer 20 yaşında olur mesela. Hikaye bir şekilde kaldığı yerden devam eder.
  7. manyak şeker

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş. :D Başıma gelecekleri anladım ve kabul ediyorum. Hem böylece hiçbir günümüz diğerine benzemez. Hem muhalefet olmaya kalkarsa ağzından içeri bir çilek sokarım onu çıkartmaya uğraşsın bana laf yetiştireceğine. :D
  8. 12- ) mehtappp Resmi görünmüyor. :S
  9. manyak şeker

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Tam olarak nasıl başladı çok hatırlamıyorum ama ilk Sailor Moon'u izlemiştim böyle tek tük ondan sonra internette öylesine gezinirken Naruto'ya rastladım "Aaa nasıl birşeymiş bir bakayım." dedim ve deyiş o deyiş patladı gitti. :D
  10. manyak şeker

Benim Galerim :3

Süperler bunlar. O.o Hangi programı kullanıyorsun acaba?
  11. manyak şeker

İnsanın yaptığının yenildiğini gördüğünde sürekli yapası geliyor. :D
  12. manyak şeker

Ellere vermem L'imi. :D Çok istiyorsan öldüğünde cam bir tabutun içine koyup postalıyabilirim (pamuk prenses hesabı. :D ) Ama nefes aldığı süreç içerisinde başkasına yar etmem. :D (Zaten 20 günü kaldı aşkımın :( Lanet Yagami Raito! )
  13. Süper!! Sonunda bir Türk başrolde. Ama konuşmalar güldürdü beni "Quickly, to the kubbe altı." :D İngilizce-Türkçe bayağı bir karışmış.
  14. manyak şeker

Açıkçası bende çok gezen bir tip değilimdir. :D Ben tatlı yaparım o yer gül gibi geçinip gideriz. :D
  15. manyak şeker

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Death Note 30-...-37 :D (biraz abartmışım ama bitirdim)
  16. manyak şeker

Sevgili olarak: L [Death Note] (ben ona sıkılmadan yaparım tatlı. :D ) Dost olarak: Naruto ve Lavi (D. Gray man) Abi olarak: Uchiha İtachi (Naruto)
  17. Naruto'da olup bir kaç jutsu sallamak ve Death Note'un içinde olup L ile tatlı yemek isterdim. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.