Jump to content

DreamHasKiller

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

346 profil görütülenme

DreamHasKiller üyemizin başarıları

1. DreamHasKiller

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Gin Ichimaru
  2. Goro Goro No Mi meyvesini çok isterdim.
  3. DreamHasKiller

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğu bildiğim olan Attack On Titan'ı izlemiştim.
  4. DreamHasKiller

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Attack On Titan - One Piece - Bleach - Naruto/ Naruto Shippuden bu dördünün üzerine tanımam.
  5. DreamHasKiller

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Code Geass : R1
  6. Bildiğim kadarıyla onu seven kitle çok az.
  7. DreamHasKiller

Selam!

Herkese teşekkür ederim. :)
  8. DreamHasKiller

Merhabalar

Hoş geldin.
  9. İlk öncelikle selam,ben Emircan. 19 yaşındayım eğer Anime izlemeye nereden başladın diyecek olursanız. Şunu diyebilirim ki: Shingeki no Kyojin(Attack On Titan)'ın ilk çıktığı zamanlarda çok büyük bir ilgi görmüştü. O günkü sınıf arkadaşlarımın arasında konuşurken duydum ve aldırış etmedim. Çünkü: Anime bana göre çok çocukça ve saçma sapan insanların izlediğimi düşünüyordum fakat yanılmışım. Bu Shingeki no Kyojin ile alakalı bir video çekildiğini gördüm ve biraz videoya baktığım zaman ise hoşuma gittiğini gördüm. Bir bölümünü izleyeyim dedim baktım ki gün içerisinde 18 bölüm bir gün içerisinde bitirmişsim. Bu durum benim ön yargılarımı kırmama sebep olduğunu söyleyebilirim ve Anime topluluğunu ve çeşitlerini kontrol ettiğimde ise çok fazla sevebileceğim Anime'nin olduğunu gördüm. Bu durum gerçekten beni çok etkiledi. Kendime şu kelimeleri kullandım:''bir dahaki sefere bir şey için ön yargılı davranmayacağım'' dedim. Umarım kısacası kendimi tanıtabilmişsimdir. Haa,bu arada tanıştığımıza şimdiden memnun oldum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.