Jump to content

Awmechu

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Awmechu got a reaction from Svcnwashere in ( 13 / 13 ) The God of High School   
  2. Beğen
    Awmechu got a reaction from Nones in ( 11 / 10+ ) Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!   
    Çeviri ve edit için teşekkürler ( Daha çevirmediniz biliyorum ama gelecekte bakarsınız. :D )
  3. Beğen
    Awmechu got a reaction from Nones in ( 10 / 10 ) Shingeki no Kyojin Season 3 Part 2   
  4. Beğen
    Awmechu reacted to Sinsine in ( 13 / 13 ) Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.   
    Anime Adı : Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.
    Anime Türü : Dram, Romantik, Shounen Ai
    Bölüm Sayısı : 13 / 13
    Yapım Yılı : 2018
    Çevirmen : Ayris
    Düzenleme : Sinsine
    Özet: Saijou Takato'nun 5 yıldır hüküm sürdüğü "beni sarsın istediğim adam" unvanı 3 yıllık acemi aktör Azumaya tarafından elinden alınır. Takato hasedinden çatlarken Azumaya'nın içten parlak gülümsemesi etkili olmaya başlar. Takato dikkatli olmaya çalışmasına rağmen Azumaya, Takato'yu utanç verici sarhoş haliyle yakalar ve bunu şantaj olarak kullanır. Azumaya sessiz kalması karşılığında "Sana tutunayım. Sar beni, beni sarsın istediğim adamın bir numarası." der. Ne diyor bu ya! Diğer yüksek gerilimli erotik sahnelerden de bolca içerir.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

5. Beğen
    Awmechu got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    Çeviri ve edit için teşekkürler ^^

6. Beğen
    Awmechu got a reaction from canseckiner in ( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso   
    Elinize sağlik , çeviri icin teşekkurler ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.