Jump to content

KoreanFan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

KoreanFan üyemizin başarıları

1. KoreanFan

Çizimde yardım edermisiniz

Bende bakarak resim çiziyorum ama genelde anime falan çizimim de o kare taslakları kullanmıyorum.O taslaklar genelde kara kalem içindir bence... Bir de eğer boyamak istiyorsan resimlerin siyah gölgelerini yapmamalısın , boyamıycaksan da arkadaşımızın dediği gibi ilk önce bastırmadan çizeceğin şeyin şeklini tasarlamalısın.(kare olmadan) Boya kalemlerine gelince benim sadece 34 lük fabercastlem var ama farklı renkleri bi araya getirerek yapıyorum resmimi. (ilerde 100 lük set alıcaktır arkadaşımız :D ) Koyu kırmızı =kırmızı+kahverengi mavimsi renklere mavi+gri mavi+mor gibi farklı renkler yapabilirsin ama zor olur. Resimlerinde orantıyı iyi çizmelisin. Baktım ki resmine çok karmaşık olmuş bazı detaylar kurşun kalem mi kullanıyorsan fazla önermem 0.5 uç kalemler daha iyi oluyor. Tabiki de kurşun kullan kullanacaksan fakat yaptığın resmini siyah tükenmezle geç ... Gölgeler için ben tam kömür kalem kullanıyorum.(kurşundur.Normal kalemden biraz ağırdır.)Onla gölgeleri çizersin Benim yaptığım resimlerden bazıları :
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.