Jump to content

Lumiro

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About Lumiro

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 02/25/2002

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Kadın
 • Konum :
  221B Baker Street
 • İlgi :
  Büşra.

Recent Profile Visitors

668 profile views
 1. Bende One Piece'i okuyorum. Ama en son bilmem kaç ay önce alabildim ve 10. ciltte kaldım. Almak istiyorum fakat aynı zamanda roman, kıyafet,sinema, yiyecek falan derken para bitiyor. İnternetten aldığım için de para biriktirip 3-4 cildini birlikte alıyorum. Bakalım şu an para biriktirmeye çalışıyorum alacağım. Okumayı özledim. Bu arada bende Death Note'u okumayı çook istiyorum. İlk animemdi o. İyi okumalar.
 2. Busou Shoujo Machiavellianism. Doğrusunu söylemek gerekirse, bu animeyi çok da sevemedim. Sadece Nomura'ya ne olacağını merak ettiğim için izliyorum. Belki sonraki bölümlerde her şey daha güzel olacaktır. Umarım öyle olur.
 3. Şu an korktuğum için uyuyamıyorum. Güneşin doğmasını bekliyorum. Geceyi daha çok severim fakat hava aydınlıkken daha güvende hissediyorum. İşte bunlar hep korku film sorunları. Bütün kötü şeyler gece oluyor. Beynime kazınmış.
 4. Hoşbuldum :) Hoşbuldum. Fantastik, bilim kurgu, polisiye, aksiyon ve her ne kadar filmlerde sevmesem de kitaplarda gerilimi seviyorum. En son Kaşifler ve Mucitler diye Galileo Galilei'nin hayatını anlatan bir kitap okudum, aynı sırada Harry Potter ve Sırlar Odası kitabını okudum. İkisini bir arada.
 5. Hoşbuldum, teşekkürler. Hoşbuldum, teşekkürler.
 6. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Bilmiyordum. Bundan sonra dikkat edeceğim. :)
 7. Hoşbuldum. Toplu alıntılama kısmını gördüm fakat herkese tek tek yazmak istedim. Teşekkür ederim
 8. Teşekkür ederim hoşbuldum. :) Teşekkür ederim. Hoşbuldum :D Hoşbuldum. Teşekkürler :)
 9. Teşekkür ederim hoşbuldum
 10. Hoşbuldum teşekkür ederim :)
 11. Teşekkür ederim. Hoşbuldum :)
 12. Ben Geldim. Merhaba arkadaşlar ben Büşra. Manisa'da yaşıyorum. 15 yaşındayım. Anime, yabancı dizi izlemek ve kitap, manga okumak gibi faaliyetleri yapmaktan hoşlanıyorum. 9. sınıf öğrencisiyim. Uyumayı ve yemek yemeyi çok seviyorum. Yaklaşık 2 yıl önce kuzenim sayesinde ilk animem Death Note'u izledim. Ondan sonra 6-7 ay kadar ara verdim anime izlemeye ve şu an bütün animeleri izlemek istiyorum. Umarım burayı sever ve kalıcı olurum. Okuduğunuz için teşekkürler!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.