Jump to content

Lumiro

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Lumiro kullanıcısının paylaşımları

1. Lumiro

İlk Mangamı Satın Aldım!

Bende One Piece'i okuyorum. Ama en son bilmem kaç ay önce alabildim ve 10. ciltte kaldım. Almak istiyorum fakat aynı zamanda roman, kıyafet,sinema, yiyecek falan derken para bitiyor. İnternetten aldığım için de para biriktirip 3-4 cildini birlikte alıyorum. Bakalım şu an para biriktirmeye çalışıyorum alacağım. Okumayı özledim. Bu arada bende Death Note'u okumayı çook istiyorum. İlk animemdi o. İyi okumalar.
  2. Lumiro

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Busou Shoujo Machiavellianism. Doğrusunu söylemek gerekirse, bu animeyi çok da sevemedim. Sadece Nomura'ya ne olacağını merak ettiğim için izliyorum. Belki sonraki bölümlerde her şey daha güzel olacaktır. Umarım öyle olur.
  3. Lumiro

İtiraf Köşesi

Şu an korktuğum için uyuyamıyorum. Güneşin doğmasını bekliyorum. Geceyi daha çok severim fakat hava aydınlıkken daha güvende hissediyorum. İşte bunlar hep korku film sorunları. Bütün kötü şeyler gece oluyor. Beynime kazınmış.
  4. Lumiro

Ben Geldim.

Hoşbuldum :) Hoşbuldum. Fantastik, bilim kurgu, polisiye, aksiyon ve her ne kadar filmlerde sevmesem de kitaplarda gerilimi seviyorum. En son Kaşifler ve Mucitler diye Galileo Galilei'nin hayatını anlatan bir kitap okudum, aynı sırada Harry Potter ve Sırlar Odası kitabını okudum. İkisini bir arada.
  5. Lumiro

Ben Geldim.

Hoşbuldum, teşekkürler. Hoşbuldum, teşekkürler.
  6. Lumiro

Ben Geldim.

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Bilmiyordum. Bundan sonra dikkat edeceğim. :)
  7. Lumiro

Ben Geldim.

Hoşbuldum. Toplu alıntılama kısmını gördüm fakat herkese tek tek yazmak istedim. Teşekkür ederim
  8. Lumiro

Ben Geldim.

Teşekkür ederim hoşbuldum. :) Teşekkür ederim. Hoşbuldum :D Hoşbuldum. Teşekkürler :)
  9. Lumiro

Ben Geldim.

Teşekkür ederiim
  10. Lumiro

Ben Geldim.

Teşekkür ederim hoşbuldum
  11. Lumiro

Ben Geldim.

Teşekkür ederim
  12. Lumiro

Ben Geldim.

Hoşbuldum teşekkür ederim :)
  13. Lumiro

Ben Geldim.

Teşekkür ederim. Hoşbuldum :)
  14. Lumiro

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Noragami Aragoto.
  15. Ben Geldim. Merhaba arkadaşlar ben Büşra. Manisa'da yaşıyorum. 15 yaşındayım. Anime, yabancı dizi izlemek ve kitap, manga okumak gibi faaliyetleri yapmaktan hoşlanıyorum. 9. sınıf öğrencisiyim. Uyumayı ve yemek yemeyi çok seviyorum. Yaklaşık 2 yıl önce kuzenim sayesinde ilk animem Death Note'u izledim. Ondan sonra 6-7 ay kadar ara verdim anime izlemeye ve şu an bütün animeleri izlemek istiyorum. Umarım burayı sever ve kalıcı olurum. Okuduğunuz için teşekkürler!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.