Jump to content

UraharaBenihime

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

UraharaBenihime kullanıcısının paylaşımları

1. Bu soruyu sorduğunuza göre yaşının küçük olduğunu tahmin ediyorum çünkü sizin yaşınızdaki bir anime izleyicisinin eminim eski ve ağır animeler önebiliceğinizi var sayıyorum benim bakış açımdan yaşını tam bilmesem de henüz ilk okula gidiyor ise kesinlikle Dr.Stone izletmelisiniz hatta ve hatta ilk sıraya koyup hemen başlasanız buna çok iyi olur çünkü Dr.Stone tam olarak hem her yaşa hitap eden hemde çocuklarda bilime bir sevgi besletebilecek bir anime 21 yaşındayım ben bile kalkıp bazı şeyleri denemek istiyorum animede yaptıkları örnek vermek isterdim ama spoiler kaçmasın diye bir şey demeyeyim. Kısa ve öz olarak nacizane tavsiyem Dr. Stone'dur şimdiden iyi seyirler. Edit1:Yazdıklarınızın bir kısmını okuduğumdan önceki yorumlarım üsttekilerdi. Sonuna kadar okuduğumda ise gerçekten çocuğunuzun yaşamı için + olabilicek bir anime daha önereyim bu bir film Koe no Katachi yaşamdan kesitler tarzında bir anime konusu ise duyma engelli bir kız okula nakil oluyor ve bizim ana karakterimiz de ona zorbalık etmesi ile başlıyor her şey bundan daha fazlasını söylersem ne yazık ki spoiler niteliği taşıyabilir o sebeple kendiniz bakarsanız çok daha faydalı olur bu 2 animeyi kesinlikle listenizin ilk sıralarına yerleştirirseniz eğitim ve farkındalık yaşında bir çocuk olduğunu var sayarsan en iyisi olabilir bunlar. Henüz aklıma daha iyileri gelmese de bu iki animeyi siz de izleyin dediklerimin boşa olmadığını anlarsınız Edit2: Bu arada unutmadan eklemek isterim bir hayat dersi verebilir mi veremez mi yada yön gösterici olur mu bilmem fakat finali beni en çok etkileyen anime olarak Darling in the Franxx i yazmazsam kendimi kötü hissederim buraya biraz daha yaşı ilerlediğinde ergenlik döneminde özellikle Darling in the Franxx animesini kesinlikle izletmenizi öneririm. (Buraya isimleri tek tek yazıyorum not alırken kopyalarken vs kolaylık olsun) 1. Dr. Stone 2.Koe no Katachi 3.Darling in the Franxx
  2. UraharaBenihime

( 67 / ?? ) Black Clover (TV)

80. bölüm geldi sitede 61 de kalmış bir sıkıntı mı var ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.