Jump to content

animefreak

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About animefreak

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 09/11/2000

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Kadın

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ben de izlediğim gibi taze tazeyken yazdım sorularımı zaten sonradan unutmamak için. Bir ara tekrar izleyip kitabını da okuyacağım. Umarım bazı şeyler kafama oturur.
 2. Merhabalar. Öncelikle konu başlığından anlaşılacağı üzere bu film hakkında tartışmak istiyorum. Uzun zamandır izlediğim en iyi filmlerden biri olmakla birlikte oldukça karışık da budum. Anlayamadığım bazı noktalar var ve oldukça fazla sorum var. Yani hayranları ve anlayanlar benim de anlamamda yardımcı olursa çok mutlu olacağım. ->Öncelikle en çok aklıma takılan sorulardan, Sophie neden bir yaşlanıp bir gençleşti, en son genç kalmayı nasıl başardı, büyünün etkisi geçti mi, geçtiyse nasıl geçti ve saç rengi niye aynı kaldı? ->Anlamadığım noktalardan birisi de kötülükler cadısı
 3. Pardon bir şeyi anlamaya çalışıyorum yeniyim de FC burası mı? Ben de gelebilir miyim ortamlar çok güzel görünüyor da :D
 4. Hoş geldin, bir fujoshi olarak daha önce bir sürü başka fujoshiyle tanışsam da ilk kez bir fudanshi görüyorum. Umarım kalıcı olursun ve eğlenceli vakit geçirirsin
 5. izledim ve bu seneki yeni sezon söylemlerinden ötürü umutla doluyum :)) alttaki akuma no riddle ı izledi mi acaba?
 6. @sadece okan ingilizcem genel olarak anlayacak kadar var ama her şeyi anlayamıyorum bazen :D teşekkürler yardımların için tekrar :))
 7. @sadece okan zor da olsa açıcaz artık o zaman çare yok :D para veremem ama 700 ü biriktirip biriktirip açarım. Peki ileride mana veya deck kapasitesi büyüyebiliyor mu? 25 manalık bir kart çıktı paketlerden ama 10 mananın üstüne çıkmıyor benim kapasitem. Bir de 3 tane görev bitirdim, gadgetzanın 3 büyük bir şeyi açıldı katılabilirsin filan dedi de, onlara katılmak mantıklı mı, mantıklıysa nasıl katılabilirim?
 8. @sadece okan bir sorum var solo maceralarda temalı bölümler var ya, o bölümleri açmam çok önemli mi?, özel herolar kartlar filan geliyor mu ödül olarak?
 9. @sadece okan anladım teşekkürler, başka sorularım olursa da sorarım sakıncası yoksa :))
 10. Gençler bu arada ben yanlışlıkla amerika server ı seçmişim ama server değiştirmeye kalkınca sıfırlıyor ilerlemeyi, ilerleme sıfırlanmadan nasıl server değiştirebilirim? Ya da değiştirebilir miyim?
 11. Farkındayım baya geride olduğumun hemen yakalamasam da olur yavaş yavaş da olsa geliştirmek istiyorum twitch izliyorum ama izlediğim yayıncılara da gelişmiş olduğundan pek yardımı dokunmuyor maalesef :)
 12. Sa gençler forumda da yeniyim, oyunda da yeni sayılırım ama arkadaşlarım oynadığı için temel hatlarıyla biliyorum oyunu ama bir türlü ilerleyemiyorum gibi hissediyorum ve bayağı dandik kartlarım var. Nasıl geliştirebilirim kendimi taktik verebilirseniz sevinirim, turnuva kazanamıyorum ^^
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.