Jump to content

zileansavedjesus

Üyeler
  • İçerik sayısı

160
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

zileansavedjesus kullanıcısının paylaşımları

1. zileansavedjesus

Ağlama Duvarı

İnsanlar ilginç. Sıkıntıları ise daha ilginç.
  2. zileansavedjesus

Bu Animeyi İzledin mi?

Ağlamak için izleyipte, ağlayamadığım animelerdendir :D Alttaki Ginga Eiyuu Densetsu izlememiştir?
  3. zileansavedjesus

Bir merhaba diyeyim

Hoşgördüm :D Hoşbuldum Esora-chan.Teşekkür ederim
  4. zileansavedjesus

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para sadece maddiyat sağlar. Maneviyat bambaşka bir boyuttur. Ama param olsa bir tık daha fazla mutlu olurdum bence
  5. Mütercim-Tercümanlık istiyorum bakalım.
  6. Bu şarkıyı ezberlicem kafaya koydum, ezberlerim diyen varsa buyursun :D
  7. zileansavedjesus

Yabancı Dil Öğrenme Siteleri

Site olarak miniversite.org öneririm sade ve açık anlatım. Birkaç tane de mobil uygulama önereyim; voscreen, duolingo, busuu.
  8. zileansavedjesus

Bir Hayaliniz

Yurtdışına çıkmak. Ben de dahil her yabancı dil öğrencisinin hayalidir. İnşallah seneye yazın gerçekleştiriyorum :D
  9. İngiltere veya Almanya olası ihtimal. Diğer ülkelerde gezilir ama yaşanmaz bence :D
  10. İnsanlar nasıl güven inşa edebilir? konulu essay yazıyorum. Bu gidişle çok uzun sürecek, konu fazla ağır geldi.
  11. zileansavedjesus

Tayfaya Türk Katılırsa

Çok komik olmuş gerçekten. Yazan arkadaşın hayal gücüne hayran kaldım :D
  12. zileansavedjesus

Bir merhaba diyeyim

Hoşbuldum
  13. zileansavedjesus

En Eğlenceli Arc

Marineford Arc'ın verdiği tadı ve üzüntüyü One Piece tarihi boyunca hiçbir arc vermedi malesef.
  14. zileansavedjesus

Zoro mu? İtachi mi?

Bak işte bu çok zor bir versus. Çok düşündüm en sonunda verdim Itachi'ye. Kapışsalar diye de düşündüm. Zoro genjutsu'nun içinde kaybolur zaten alışık
  15. zileansavedjesus

One Piece En Güçlü Karakter?

Yaşayanlar için konuşacaksak Shanks yada Dragon olabilir. Gelmiş geçmiş en güçlü karakter ise Gold Roger'dır.
  16. Logia türünden, Goro Goro no Mi olsa da yesek
  17. Birçok teori var mantıklı, mantıksız. One piece animeye bambaşka boyut katan bir seri. Dünyası çok geniş ve ne olacağını kavrayamıyorsun. Ama o kadar emek varken One Piece'nin finalinin mangaka'nın ölümü yüzünden olmasını istemem. Çocuklarımıda güncele getirip birlikte izleyecektik biz. Bir bu kadar daha konu çıkartması zor bana kalırsa
  18. zileansavedjesus

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Zorunda kalmadıkça yemek yapmıyorum ama yaptığım zamanlar eğleniyorum denebilir :D
  19. Kimdir o? diye buna benzer bir oyun olması lazım :D
  20. zileansavedjesus

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, 3 yıla yakın bir süredir dövüş sporu yapıyorum ve ailem beni salona gidip masa tenisi oynuyorum sanıyor.
  21. zileansavedjesus

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Kazuya Nakai çok sevdiğim bir seiyuu'dur. Sesi çok tok ve Roronoa Zoro, Mugen, Katsuragi gibi karakterleri seslendirmiştir.
  22. zileansavedjesus

Natsu mu ? Gray Mi ?

Natsu bir tık önde. O da tren tutunca kusması bana komik geliyor o yüzden :D
  23. zileansavedjesus

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Erza ve zeref'ten başkasını tanımam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.