Jump to content

Amazarashi

Kayıtlı Üye
  • Content Count

12
  • Last visited

About Amazarashi

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Yaz Kış Hiç fark etmez Efenim Aramızda Sizleri de görmekten mutluluk duyarız hoş sohbetten nasibini almış herkese kapımız açıktır
  2. Secilmiskisi2 Ekledim sizi Steam'de ki grubumuza ve Blackheart böylesine tecrübeli olan sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız efendim. Free Company'imiz yavaş yavaş gelişmekte olup şuan yaklaşık olarak 9-10 aktif oyuncuya sahiptir.
  3. ANKA guild (Oyundaki adı ile Free Company) kuruldu.MMORPG oyuncuları olarak; Final Fantasy XIV (FF14) 'yi çok sevdik, benimsedik ve oyun dünyasındaki tecrübemize dayanarak oyunun vaad ettiği geleceğe inandık ve burada kaliteli bir community oluşturmaya karar verdik.Önce kısa bilgiler verelim;Datacenter: Chaos (Avrupa)Server: ZodiarkPlatform: PC ve Playstation (Oyun Cross-Platform olduğu için PC ve Konsol oyuncuları yanyana oynanabilmektedir.)Oyundaki Grand Company: Twin Adder (Bunun katılım veya diğer hususlar için bir önemi yok, sadece bir bilgi.)Katılım Koşulları : - İnsanlara ve değerlere s
  4. Keşfedilmeyi Bekleyen Cevher: Final Fantasy XIV : A Realm Reborn & Heavensward (MMORPG) Evet oyunseverler, keşfedilmemiş cevher gibi birşey oldu bu oyun benim için. Birçok MMO oynadım, buna en popülerleri de dahil, ancak son dönemde bazı firmaların oyunlardaki progress 'i iyice memuriyete dökmeleri, bazılarının da ziyadesiyle saçmalamasından dolayı bir boşlukta kaldım. Action RPG de sevdiğim için birkaç oyuna dadandım ama serde MMO oyunculuğu var tabi, dayanamadım, başladım MMO aramaya :)Albion Online'ın kapısından döndüm ve FF14 ile tanıştım. Açıkçası Asya MMO'larına ve Asya oyun fir
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.