Jump to content

elifdezze

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

elifdezze hakkında

• Doğum günü 09/15/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

794 profil görütülenme

elifdezze üyemizin başarıları

1. elifdezze

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim. alttaki kesin Bungou Stray Dogs izlemiştir.
  2. elifdezze

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

seviyoruz hem de fazlasıyla \(^-^\) sevdiklerine yapmak, onlarla beraber yemek, yeni şeyler denemek. Yemeği baharat, zeytinyağı dilin papillasında yepyeni tatlar insanı bir tatlı buluttan öbür diğer tatlı buluta iten bir derya mutfak yemeyi de yapmayı da çok seviyorum. ps. 48 kiloyum
  3. opening çok güzel yav. Bulaşık yıkarken aklıma SNK geliyor, Hajime sen çok iyi bir insansın. yalnız baya önce izlediğim için sık sık 1. sezona dönüp bakma ihtiyacı duyuyorum. Lan anime çok güzel arkadaş. Ne kadar izlersen izle sıkmıyor. şimdi kapanışta verilen klibe baktığımda üç çocuğun insan organları yediğini gözüme takılıyor ve devler sudan çıkıyor. bir de op. da çeşitli hayvanlar dev bir şekilde koşuyor. Ya arkadaş bunlar bence bir ırk insan gibi. Yani bir soy veya bunlar evrilmiş. Hatta ben geçmiyorum o kısımları baya baya inceliyorum sanırım orada titanların nereden geldiği hakkında ipucu veriyor. Bir de gizem üstüne gizem var. yeni bölüme başlarken bekliyorum önceki bölümdeki sır açıklanacak diye ta en sonunda geçen bölümün sırrını verirken yeni bir sır daha yumurtluyorlar. şimdi finaller de geldi çok üstüne düşemedim de.. yukarıdaki sıpoylırı ben de başka kişilerden öğrendim. Kesinlikle mangasını okumadım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.