Jump to content

siperia

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

siperia kullanıcısının paylaşımları

1. siperia

Selamlarrrrr!!!

Hoş Buldumm
  2. siperia

Selamlarrrrr!!!

Hb
  3. Bir arkadaşımla birlikte steamden oyuna başlamayı düşünüyoruz katılmak isteyen olursa mesaj atabilir :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sadece okan

sadece okan

öyle kalabalık fps tarzı istiyorsan team fortress 2 güzeldir , mmorpg pek fazla düzgün yok olanlar da iyi para istiyor, Rider of İcarus diye bir oyun var ona bakabilirsin o da free steamde

3. siperia

siperia

onu beğenmemiştim... Team fortress 2 yi bırakmıştım belki bir daha başlarım belli olmaz fps tarzında şuan Ghost in the shell oynuyoruz:tuzkistrokeplz:

4. sadece okan

sadece okan

böyle uçakları falan seviyorsanız war thunder da gayet güzeldir free bir oyuna göre çok kalitelidir , ben tf2 girerim arada 2-3 arkadaş oynrız sürekli :) l4d2 niz varsa zaten forumdakiler ile arada oynarız

4. siperia

The Secret World Legends Bedava Olmuş...

Bizde 2 kişiyiz daha tam olarak kararlaştırmadık hangi oyunu oynayacağımızı ama büyük ihtimal buna başlarız. Aslında ne kadar çok kişi o kadar iyi ondan dolayı eğer katılmak istersen bize özelden steam adımı atıyım
  5. Arkadaşlar bir kaç ay önce The Secret World Legends bedava olmuş ben daha yeni gördüm Steam de. Başlamayı düşünüyorum. Oyunu şuan oynayan yada benim gibi yeni başlamak isteyen birileri var mı? Bir kaç kisi olursak daha eğlenceli olacağına inanıyorum
  6. siperia

Selamlarrrrr!!!

Evet o arkadaşsız oynanınca bir zaman sonra sıkıyor. 2 Aydır oynamamıştım paslanmış olabilirim :D Oyun yüklü bende ben birazdan sana özelden atarım ismimi :) Hoş Buldumm :) Hoş Buldum :D Benimde en sevdiklerimden !
  7. siperia

Selamlarrrrr!!!

Hepinize teşekkürler ve hoş buldum :) Bende kalıcı olmayı umuyorum bakalım artık. Ve önerirler için teşekkürler. Kusura bakmayın "yeni konu başlatmadan önce okuyun" kısmını yazıyı paylaştıktan sonra gördüm. Bir daha kine daha dikkatli olurum
  8. siperia

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Arkadaşlar şöyle yaz tatilinde oturup güzel bir mmorpg tarzı bir oyuna başlamak istiyorum. Ama tek başına sıkıcı oluyor. Şöyle bir kaç kişi olursak ortak bir oyun karar verip başlarız ilgilenen olursa bana mesaj atsın
  9. siperia

Selamlarrrrr!!!

Hiç duymadığım bir anime yarın ilk işim ona bakmak olacak! VEE hoş buldum :) Başka önerileriniz varsa özelden mesaj atma var mı bilmiyorum ama yollarsanız sevinirim. Teşekkürler !
  10. siperia

Selamlarrrrr!!!

Memnun oldum sinan bende irem ismimi yazmayı unutmuşum :D Ghost in the shell i biliyorum aynı zamanda oyunu da çok güzel denemediysen dene derim. Teşekkürler öneri için tekrardan memnun oldum!
  11. Hepinize Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim ama yaklaşık olarak 6 yıllık bir anime geçmişim var. Konuyu açmamın sebebi hem yeni bir iki kişiyle tanışmak hemde belki benim sevdiğim tarz anime sevenleri ile yeni gelecek olan animeleri paylaşmak. Gecen yıllarda bir kaç manga çevirmişliğim oldu ancak bazı problemlerden dolayı ayrılmak zorunda kalmıştım(Lys falan). Dilime güveniyorum diyebilirim yani.Ve psikolojik animelere bayılıyorum. Örnek vermek gerekirse Higurashi no Naku Koro ni (When they cry) , Another , Deadman Wonderland Vb..Ah birde Elfen Lied ve Kiseijuu: Sei no Kakuritsu gibi animelerde efsaneydi :) Dediğim gibi hepinizle tanışmak isterim ve önerebileceğiniz animelere açığım. Tanıştığımıza şimdiden memnun oldummmm!!!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.