Jump to content

Treajen

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Treajen kullanıcısının paylaşımları

1. Merhabalar ve iyi günler. Bugün itibariyle Turkanime.tv'de Kaijin Fansub olarak göreve başlamış bulunmaktayız. Umarım bu yolda yaptığımız çevirilerden, bölümlerin kalitesinden vs. bir çok konuda bizden memnun kalırsınız. Şimdilik 3 Çevirmen ve 1 Encoder / Uploader ile yola başladık. Kim bilir ileride sayımız artar ve ün kazanmış başarılı bir Fansub oluruz. O zamana kadar kendi çapımızda elimizden geldiğinde iyi bir şekilde bu işe devam edeceğiz. Eleştirilerinizi lütfen eksik etmeyin, düzgün eleştiri bir kişiyi veya şeyi daha iyi bir konuma getirmede büyük rol oynar. İlk olarak işe (Emeğe her zaman saygımız sonsuz) izlenmesi zor çevirisi ve kalitesi olan, fakat bizce izlenmesi gereken önemli bir olan Dragon Ball Z'den başlıyoruz. Devamında eksik kalmış serileri çevirmeyi planlıyoruz. Çevirmen başvurusunda bulunmak isteyenler bize [email protected] 'a mail atarak veya Kaijin Fansub Facebook (https://www.facebook.com/kaijinfansub/) hesabımızdan bize mesaj atabilir. Umarız bizden memnun kalırsınız iyi günler.
  2. Ametarsu ve Myvideo'ya video nerden yükleniyor bu konuda bilgim yok birisi söyleyebilir mi?
  3. Bleach'e yeni başladım. Şuan 164'deyim ve şuana kadar olan tüm filler bölümleri atladım. Bundan sonra gelecek olan fillerlarda izlemem gereknler var mı? Ya da izlesen güzel sarar dedikleriniz?
  4. Treajen

Steins Gate 0 TÜM OST'LER

Aaa çok sağol bayılıyorum Steins Gate'nin OSTlerine ❤️
  5. Treajen

( 24 / 23+ ) Steins;Gate 0

arigato gozaimashita
  6. Treajen

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Daha 1 hafta önce Kuroko No Basket bitirdim şuan basketbol topum yolda :)
  7. Treajen

Türkiyede Manga Basım Projesi

Karakterle ve olay çevresi filan tamamen Türkçe olacak değil mi yanlış anlamadım :D
  8. Treajen

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mahouka'ya başladım 9.bölümdeyim böyle ana karakter her animeye lazım :) Yaşasın Tatsuya <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.