Jump to content

SmeeGO

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

SmeeGO üyemizin başarıları

1. SmeeGO

Tanışma Kaynaşma

Merhaba Efe memnun oldum ben sana Naruto, Shingeki no Kyojin, Tek bölüm olan ve harika bir movie olan Kimi No Nawa, Sword Art Online, Bleach, Akame Ga Kill, Another, Death Note, animelerini tavsiye ederim bi 4 yıla anca izlersin bunları zaten :D
  2. SmeeGO

Tanışma Kaynaşma

başlamıştım onada :D 100 küsürde olmam lazım :D oda fena değil bak :D bilmiyorum naruto kısmı bende baya farklı bi etki yarattı nedense :D
  3. SmeeGO

Tanışma Kaynaşma

:D biraz bağımlılık etkisi nedeniyle oldu :D böylesi daha iyi emin ol yavaş yavaş izle bitince bi boşlukta kalmışlık hissine kapılık bazı bölümleri tekrar tekrar izleyebilirsin :D
  4. SmeeGO

Tanışma Kaynaşma

Güzel resim :D hoşbuldum
  5. SmeeGO

Tanışma Kaynaşma

:D çok severek ayrılamayacağın bir seri olduğu üzerine garanti verebilirim :) 800 bölümün hepsini + 8 tane filminide kaç kere izledim sayamam :D heyecanla devam etmen dileğiyle :)
  6. Tanışma Kaynaşma Merhaba arkadaşlar Ben Oğuz Denizli de mühendislik okuyorum 20 yaşındayım ilk anime serüvenime bundan 4 yıl önce bir akşam vakti kanalları gezerken animez adlı kanalda Naruto ile karşılaşmam sonucu oldu. 4 yıldırda kesintizi bir çok anime izler oldum. Aranızda bulunup bu efsanevi dünyanı keşfettiğim için şanslı olduğumu düşünüyorum. Tekrar hepinize selamlar birlikte nice efsanevi animeler izlemek dileğiyle :) PS: Hayırlı Ramazanlar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.