Jump to content

chelsea

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About chelsea

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşım önerdi. Akame ga Kill! izlemiştim.
 2. Lelouch. Hem zeki hem insancıl bir kardeşimiz. İzuku %100 gücüne ulaşsa herkesin anasını beller de işte daha çok küçük.
 3. Sword Art Online'ın hepsi. Ne karakterleri ne de işleyişi sevmediğim animeydi. Özellikle Asuna'ya acayip nefret besliyorum. Ayrıca bi' shoujo okuyum diyip Ao Haru Ride okumuştum. Ordaki bütün karakterleri de nefret listeme koyabilirim. Ansatsu Kyoushitsu'dan Nagisa. Ondan neden nefret ettiğim hakkında pek bir fikrim yok ama sevmiyorum işte.
 4. Kızı saf erkeği popüler ve soğuk yaptığınız zaman romantik komedi elde ediyorsunuz sanırım. Ayrıca 2. erkek ve 2. kız olmak zorunda. Zaten sonunda ana karakterlerin sevgili olacağını bildiğiniz halde 2. karakterler sayesinde izliyor ya da okuyorsunuz. Ana karakterler arasında hep yanlış anlaşılmalar olur. Kızımız saf olduğu için erkeğin onu sevdiğini farkedemez. Erkek karakterin bir geçmişi olmak zorundadır romantik komedilerde. Geçmişi yoksa ilerde kızın onu teselli edebileceği bir şey kalmaz ve oğlanımız aşkını farkedemez. Benden bu kadar. En kanserlerini yazdım bence.
 5. İlk bölümlerinin güzel olduğunu düşünsem de işin içine aşk sokmaya başladıklarında benim için mükemmelliğini yitirdi. Yine de filmini fazlasıyla merak ediyorum. Pusudayız.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.