Jump to content

itsmeapotato

Kayıtlı Üye
  • Content Count

18
  • Last visited

About itsmeapotato

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

433 profile views
  1. Shingeki no Kyojin'de olsaydım Mikasa'ya "Şu Eren'i bi' rahat bırak artık!" diye bağırırdım. Ve Keşif Birliği'ne katılıp Levi'a evlenme teklifi ederdim. Boku no Hero Academia'da olsaydım Katsuki'ye çakardım. Ansatsu Kyoushitsu'da olsaydım okulun diğer sınıftakilerini ve müdürünü döver ve "Sizin ayrımcılığınızı ?!*\#$%&?!" derdim. Sword Art Online'da olsaydım herkes görevdeyken "Heathcliff Kayaba Akihiko'nun ta kendisi!!" diye bağırıp Heathcliff'e saldırırdım.
  2. Boku No Hero Academia'daki Katsuki Bakugo'ya çok sinir oluyorum. Önüme koysanız ana bacı dalarım.
  3. Hayır ama düşünüyorum Alttaki Death Note?
  4. shingeki no kyojin de reiner ve bertholdt yerine erwin ve hange olcaktı. erwin in titan hali koca kaşlı bir zırhlı titan hange ise duvarı yıkan gözlüğü olan ve insanların ve titanların üzerinde deney yapmak isteyen biri olacaktı.
  5. al sana kuudere bir karakter denmiş bir karakter (eğer kuudere değilse ya da elinden pek birşey gelmiyorsa sen şükret ki ben 10 dakika bunu aradım)
  6. onu okumaya kim üşenmez ki ğsd0ıjs-gj0üüfg-a
  7. hayır. alttaki Boku no Hero Academia?
  8. Tukitajiku Mikufutakato Tekata sjsjsjjss bu nasıl isim la bunu okuyana kadar kıyamet günü gelir la .s
  9. bunu biliyorum ama yinede bakmak istediklerime bakarak kaçınmaya çalıştım ama meraktan spoiler yedi yani o kadar
  10. nasıl başladığımı hatırlamıyorum bir ara mirai nikki yi öğrenmiştim öyle başladım mirai nikki ye
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.