Jump to content

syncdes

Kayıtlı Üye
  • Content Count

58
  • Last visited

• Days Won

1

syncdes last won the day on March 24

syncdes had the most liked content!

5 Followers

About syncdes

• Rank
    Level 1
  • Birthday March 4

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

460 profile views
  1. Merhaba, hoş geldin Eren. Umarım burada güzel vakit geçirip kafana göre arkadaşlar edinirsin. İyi forumlar.
  2. Gekkan Shoujo Nozaki-kun. Normalde okulda geçen animeler tercihim değildir ama bu güzeldi. :)
  3. Nihayet Mushishi'ye başladığım gündür bugün. Ama sadece bir bölümcük izleyebildim..
  4. Sailor Moon. Şimdi gidip bir videosunu izleyeyim. :D
  5. Merhaba, hoş geldin Niron. :) Umarım burada iyi vakit geçirirsin. Benim de ilk animem Sailor Moon. En sevdiğim kategorisini bir türlü netleştiremiyorum ama Akagami no Shirayukihime'nin yeri biraz ayrı sanırım. İyi forumlar.
  6. Amin amin hepimize en güzelinden en verimlisinden bir cumartesi diliyorum. Gerçi tünaydın olmuş olabilir. Ders çalışmaya başladım bakınız hadi hepimiz ders çalışalım. :D
  7. İyi ol iyi, her şeye rağmen iyi olmaya çalışmak önemli. Bırakma. Garip bir caps sözü vardı aklıma gelmedi onu diyecektim. Yemek yapmaya geçtim o yüzden bu kadar ders yeter. :D
  8. Teşekkür ediyorum, karnımdaki gurultular da bana eşlik ediyor.. Selaam. Selam selam. :) İyiyim, birazcık acıktım. Birkaç gündür acıkmıyordum da sanırım bugün ders çalışırken beynim bolca glikoz kullandı. :D Selaam. İyiyiz geçinip gidiyoruz.. Sen de iyisindir umarım.
  9. onu da spoiler içine almalısın bak onu söylemeyi unutmuşum. :)
  10. hızlıresim ya da imgur gibi sitelere yükleyip onların forum seçeneğindeki linki buraya yapıştırmalısın. :) Nasılsın minnak?
  11. Selamlaaar herkese. Bu mesaj hala yaşadığımın, bir yerlerde nefes aldığımın kanıtıdır. :D Hayatım yoğunlaşmıştı zaten, ramazan ile ikiye katlandı. Ders çalışmak için pcyi açtığım zamanlarda size de uğrayıp aynı şu anki gibi selam veririm. :'( Ben yokken kendinize iyi bakın. Syn abla sizi seviyor.
  12. Hoş geldin Yusuf. İyi eğlenceler, iyi forumlar diliyorum.
  13. Merhaba, hoş geldin. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar.
  14. Hoş geldiin! Gerçekte kaliteli bir başlangıç yapmışsın. Umarım burada kafana göre arkadaşlar edinirsin. Sana da hayırlı ramazanlar.
  15. Hoş geldin! İyi bir karar vermişsin. Burada o dünyaya ait hissetmemek için bir sebep yok. :D İyi forumlar.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.