Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydııın!! Mutlu bir hafta diliyorum herkese. Sınav haftanız falansa da başarılar çokça.
  2. Günaydınlar herkese!! Hafta içinden güzelce çıkıp hafta sonuna güzel bir giriş yaparsınız inşaallah. :D
  3. Ben de etrafında dolanırken bir iki tane geçiriyorum ensesine, koluna falan da gülerken farkında olmuyor o gücünün. :D Ve ben büyüğüm lütfen, ablalar abiler vurur döver normaldir böyle şeyler. :) Neden perde çekili diyorum hava karardığında bir de perde çekmeye çıkamam kameranın kadrajından dedi yavrum.. 4 saat sonra anca kararmaya başlar hava düşünün...
  4. Gülerken vurma alışkanlığı var, ondan taraftaki kolumu morartıyor ama evet yine de güzel onunla izlemek hahah.. Teşekkürler!! Şimdi girdi, sınavı süresizmiş bakalım ne zaman çıkacak..
  5. Az önce bir bölüm Fairy Tail izledim, akşama da kardeşim sınavdan çıkınca mutlu olmaya ihtiyacı olduğundan dolayı Saiki izleyecekmişiz.
  6. Günaydıııın. Asla bitmeyen derslerimden birine girmek için hazır ve nazırken önce bir buraya uğrayayım dedim. Biraz erken hazır ve nazır olmuşum da. Herkese güzel bir çarşamba günü diliyorum. Kendinize iyi bakın.
  7. Günaydıııın. Mutlu bir hafta diliyorum herkese.
  8. Anladım ben de seni. :D Aynen bir de senin gibi kişiler var, benim de vardı öyle arkadaşlarım bayağı da mutlulardı durumdan sessiz sedasız rahat rahat diyorlardı. Sen de kendine en uygun şekilde hallet, geciktirme de aman ben strese giriyorum sonra. :D Ben bu yaşıma kadar nasıl yaşadım bu gerginlikle onu da bilmiyorum. :D Motivasyon bende de yok maalesef. :D
  9. Başlasana o zaman çabuk çabuk!! :D Ben akşam ders çalışamadığım için verimli de bulmuyorum sen bence sabah başla erkenden tüm günü verimli bir şekilde geçir oh. Ben öyle yaptım. :D
  10. Teşekkürler!! Ben bayağı çalıştım sanırım yani umarım verimli olmuştur. :D Gariptir çevremde hiç solak yok. O zaman çalışıyoruz hadi. :D Teşekkür ederiim sana da çokça kolay gelsin benim sınavlar 14ünde başlıyormuş da sonradan kendimi strese sokmayayım diye şimdiden biraz bakayım notları düzenleyeyim dedim. Zaten 4 tanecik dersim var. :D
  11. İdeallerin gerçekten çok üst seviye. :D Sen çalış da bakarız hahah.
  12. Sanırım gerekiyor? Hahahah bunun farkına birazcık da olsun varabilir misin acaba? :D
  13. syncdes

Merhabalar!

Merhaba Melis hoş geldin, umarım burada iyi vakit geçirirsin. Ben de çocukken televizyonda görerek başlamış idim animelere. İyi forumlar diliyorum.
  14. Günaydın herkese!! Finallere iki hafta kalmış benim de ders çalışma vaktim gelmiş. Sizin de ders çalışmanız gerekiyorsa çalışın bence. Kendinize de iyi bakın, görüşürüz.
  15. Linkin Park'ın en anlamlı ve güzel şarkılarından birinin bir o kadar mükemmel coverı..
  16. Kuaföre en son ne zaman gittiğimi hatırlamıyorum zaten.. Sanırım lisedeyken gitmiştim ama. 7/77 boyadık turuncumsu ama kardeşimde kızılımsı durdu. Sen neler yapıyorsun bakalım? :D
  17. Hoş buldum. :) Ne güzel ya essin essin yoksa çekilmiyor. Babam ile birlikte yaptık bu arada karmaşa olmuş orda biraz. Babam becerikli bir adamdır genel olarak. Ben de iyiyimdir. birlikte daha iyi işler çıkardık diyebiliriz. :D Babamın saç traş makinesi var zaten onunla kırıklarını aldık kardeşimin sonra da bir güzel boyadık. Güzel oldu.
  18. Ne güzel.. senin adına sevindim. :D Ben de atıştıracak bir şeyler arıyorum şu an. Babamla kardeşimin saçlarını kesip boyadık yoruldum. Ev resmen kuaför salonuna döndü..
  19. Selamlaaar. Alev esen bir günden yazıyorum umarım sizin oralarda hava bu kadar bunaltıcı değildir. :D
  20. Mangoyu iki kez denedim ikisinde de sevemedim. Fırsat bulunca denemek lazım. Ben kokusu midemi bulandırsa bile sushi yemiş biriyim. :D Yine bulandı midem aman aman. Aynen sen de halletmişsin işte önemli olan o. :D Bizimki de araba alacak gibi alsın da alayım elinden arabayı. :P Aynrn pandemi çoğu şeyi aldı, hala da vermiyor geri.. Neyse inşaallah en yakın zamanda alırız. Antalya'yı ilk sıralara al pişman olmayacaksın. :) Ön yargıyı sana demedim zaten cidden ön yargılı olanlara dedim, anlamıştım. :D Meyvelerle aram iyidir benim bayağı.. Babam hastası olduğundan bizde de alışkanlık oldu. :D Ben de yeniden yemek istiyorum ya mangolu dondurma.. Bu top satan cart dorlarda var sadece. Hazır kutularda da rastlamadım hiç, keşke olsa. Ben de senin adına sevindim. Daha da mutlu ve hareketli günlerin olur umarım. :D
  21. İlla yolun düşer ya güzel memleket sonuçta. Gezilecek edilecek yer çok. Ben çok gezmeme rağmen tüm antik kentleri göremedim hala, öyle güzel yerler ki. Hahah. Bizimkiler de almış mango ananaslı soğuk çay, içtim az önce. Mangoyu direk yemeyi seviyorum meyve olarak ama aroma verdiği şeyler çok güzel oluyor. Denemediysen carte d'orun mango aromalısını dene. :D Ananası da çoğu arkadaşıma ben denetmiştim nedense insanımızın var bir ön yargısı bu tropik meyvelere karşı. :D Benim de damak zevkim de çok az toleransa sahip ama yine de bir şans veririm çoğu şeye. :D Bizimkiler film izliyorlar, kardeşim de ders çalışıyor bugün özgürüm dediğim gibi. :D Ya bana da birkaç kere hadi geç direksiyon başına dedi ama sonra hiçbir şey anlatamadı ben de anlamadım haliyle bir kere nehre uçuyorduk hep birlikte az kalsın babam el frenini çekmeseydi sonra da bir daha oturtmadı beni sürücü koltuğuna. :D Ama o zaman 7. ya da 8. sınıftım yani. Ondan sonra da direksiyon dersinde oturdum sürücü koltuğuna hemen hallettim. :) Ya biz bir de türk usulü ezmesini yapıyoruz ya baharatlı sarımsaklı falan dilimleyip yiyemiyorum ben de, bitkisel yağı dilimleyip yiyormuşsun gibi bir his. :D
  22. Amin amin herkes için inşaallah. Şu an herkes kendi halinde o yüzden rahatım. İnşaallah birazdan sarmazlar bana her zaman olduğu gibi. :D Hahahhhah. Eğlenceli bir anıymış. Babam hep sakin sakin çevireceksin direksiyona derdi kendi kullanırken anlatırdı bazen ben o yüzden bayağı sakin kullanıyordum, hatta işte dediğim gibi biraz fazla sakin ve umursamaz geliyordu hocama. :D Sanırım öyle oluyor. :D Yapabildikten sonra ve sevdikten sonra en güzel meslek diye düşünüyorum öğretmenlik için, en temel sonuçta. :) Aile, içinde olsan ayrı dışında olsan ayrı dert işte. :D Evet sanırım kandırmışlar seni bayağı. :D Daha geçen kardeşimle de konuştuk bu avokado meselesini. Özel üniversitede okuyor zengin arkadaşları var bayağı ama yine de onlara bile entel geliyormuş. Ablaaağ yardım et arkadaşlarıma anlat avokadonun da normal bir meyve olduğunu demişti. :D
  23. Mesleğimi yapınca da mutlu olmayacağım gözlemlerime göre o yüzden mesleğimden soğumadan böyle yapamazken daha iyi gibi geliyor aslında. Öğretmenliği de çok severim, özel ders vermişliğim çoktur. Kardeşimi sürekli ben çalıştırırdım. Fen bilgisi de sevdiğim dersleri içeriyor o yüzden çok rahatım. :) Hayırlısı her şey için ya bazen evde daralıyorum bizimkilerle ama böyle de gayet güzelmiş gibi diyorum bazen öyle çook aşırı sevmedikçe rahatımı bozmam hahah. Özleniyor çok bu eve girmediğimiz dönemler.... Çabuk geri gelin.... Otellerin hepsi açık değildi en son, kafeler falan kapalı zaten millet iş de yapamıyor gerçi. Yalnız Markantalya'ya yakınsan Muratpaşa'daymışsındır. O çevre hep Muratpaşa. Konyaaltı aşağıda kalıyor bayağı. İş meseleleri çözülür ya hayırlısı diyelim ya napalım. :D Bana da derin birinde demişti hoca, artistlik yapma kavra şu direksiyonu iki elinle diye. hahah. Beşiktaş güzel takımdır ya, devam et sen böyle bir şey kaybetmezsin. :D Sana bir şey demedim zaten sözüm avokadoma entel diyenlere. :D
  24. Lisedeki yakın arkadaşım tüm futbol liglerini takip ederdi ya üstüne diğer spor dalları da kendi de lisanslıydı futbol ve voleybolda. Onunla takılırken bir şeyler öğrenip ben de bir şekilde sarmış bulundum. O zamandan beri severim takip ederim ama büyüdükçe daha da sardım hahah. Mesleğimi seviyorum ama yapamadım. İstanbul'da sektör ve benim Antalya'da kalmam gerekiyordu bazı durumlardan dolayı. Ben de vakti değerlendirip Öğretmenlik okuyorum. Bu arada mesleği yapan hiçbir arkadaşım mutlu değil. Evlenenler mecburen işlerini bırakıyorlar tek tek şu an hatta. Nedense eşleriyle iş yerleri ters olduğundan biri işi bıraktı, Görüşemeyeceklerdi yoksa evde bile.. Of valla hayatlarımızın geldiği noktaya bakar mısınız şimdi atacağım kendimi balkondan aşağı. Neyse işte direk e5 üstünde yurt. Bayağı sıkış tepiş olsa da zaten sadece yatmak için geliyordum yurda o yüzden çok bağlamıyordu beni. :D Güzeldi sosyal tesisi oranın cidden. Ay özledim. Bilirim bilirim bir kez hasta olmuştum İstanbul'da kaldığım dönemde, olmaz olaydım.. Hastanede daha çok hasta oldum. Pandeminin biteceği yok hava da çok sıcak bakalım dışarı çıkabilecek miyim.. Dolarla maaş almak özellikle tam bu zamanın işi. :D İlla bunaltıyor tabii de dışardan gelenlere göre daha az diyebiliriz. :D Konyaaltı yan taraf hemen 10 dk yürüyünce konyaaltı sınırlarına giriyorum. :) Büyük bir yer ama her yerinde kalmış olabilirsin. Ben gerilmemiştim, arabadakiler benim rahatlığımdan gerilmişlerdi. :D Hangi kursiyer sınavdayken dikiz aynasından arka koltuktaki komisyon üyeleriyle konuşur hahahah. Anlatırsıın. Kendine dikkat etmesi lazım herkesin tabii. Mahvediyor insanı sıcak, güneş ışınları.. Sen dedin ki öyle çok tutmuyorum takım ama sözde galatasaraylıyım. Ben de dedim ki çok tutmuyorsan boş ver beşiktaşlı ol, çok tut. :D Zorlama yok lütfen. Bir de avokadoma laf atılmış, lütfen arkadaşlar burada avokadonun 3ü 10 tl yani normal fiyatlarda. Genel olarak bu fiyatta yani arada daha ucuzluyor hatta. O yüzden bol bol tüketiyoruz yararlı bir şey. :D Uygun fiyata bulursanız deneyin.
  25. Ben bayağı eğlenmiştim ehliyet aldığım dönemde, paraları dökülürkenki hüznümü saymazsak güzeldi. :D Ben yaşlı hissediyorum ya Allah Allah mutluyum. 7 senede alışamadıysan demek ki soğuk insanısın yapacak bir şey yok. :D Ben de üşümeyen insanlara garip gözle bakarım, ben yine iyiyim ya burda hava azıcık sıcaklayınca şort giymeye başlıyorlar. Ben onlar yerine de üşüyorum mesela. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.