Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    syncdes got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydııın!! Mutlu bir hafta diliyorum herkese. Sınav haftanız falansa da başarılar çokça.  
  2. Beğen
    syncdes got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydııın!! Mutlu bir hafta diliyorum herkese. Sınav haftanız falansa da başarılar çokça.  
  3. Beğen
    syncdes got a reaction from Nevolika in Manga Çizmek Ya Da Çizmeye Çalışmak ✏   
    Fazlasıyla amatör olarak birkaç bir şey çiziktirmiş biri olarak çizimlerini hayranlıkla inceledim. Kesinlikle bu potansiyeli değerlendirip daha da ilerlemelisin. Ganbare!! 
  4. Beğen
    syncdes got a reaction from Yams in Selam ben Yams ^^   
    Merhaba Yams. :D Umarım burada iyi vakit geçiriyorsundur ve geçirmeye devam edersin. İyi forumlar diliyorum. 
  5. Harika
    syncdes got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydınlar herkese!! Hafta içinden güzelce çıkıp hafta sonuna güzel bir giriş yaparsınız inşaallah. :D 
  6. Beğen
    syncdes got a reaction from Zelqify in Yeni katıldım, romantik-komedi ve okul hayatı animeleri severim.   
    Merhaba Kuzey hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. 
  7. Harika
    syncdes reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese günaydın :D Bugün herkes sabah şekeri olmuş :D 

Bugün hiç izleyemedim (malum sınav haftası) ama en son Dota:Dragon's Blood diye bir anime izledim.
  8. Beğen
    syncdes got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydıııın. Mutlu bir hafta diliyorum herkese. 
  9. Teşekkür
    Anladım ben de seni. :D

Aynen bir de senin gibi kişiler var, benim de vardı öyle arkadaşlarım bayağı da mutlulardı durumdan sessiz sedasız rahat rahat diyorlardı. Sen de kendine en uygun şekilde hallet, geciktirme de aman ben strese giriyorum sonra. :D Ben bu yaşıma kadar nasıl yaşadım bu gerginlikle onu da bilmiyorum. :D 

Motivasyon bende de yok maalesef. :D
  10. Harika
    Haha :D Bak demiştim, aileni doğru tahmin ettim en azından  Aa Syn hanım öyle yaptı demek... cık cık cık... Hiç tasvip etmiyorum efenim :D Doğrudur ya, dediğim gibi ben de biraz annemin ve dayılarımın etkisiyle fenerliyim ama ilk 11'i sayamam yani :D

Aa ne güzel gidiyormuşsunuz işte niye iptal ettin yahu? 

Günaydın canısı 
    İyilik sağlık senden naber? 
  11. Harika
  12. Beğen
    syncdes reacted to Ohayou_Kerem in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı   
    Halihazırda böyle bir konu olduğundan yenisini açmak istemedim

Herkesin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerim kutluyorum :) 
    Kurtuluş savaşının kıvılcımlarının atıldığı bu güzel günde, gününüz güzel, mutlu ve verimli geçsin :D 
    Umarım hayatınızdaki tüm dertler karşısında Kurtuluş Savaşı ruhuna sahip bir asker edasıyla dimdik durabilirsiniz :D
    Seviliyorsunuz.

13. Beğen
    syncdes reacted to Nevolika in Manga Çizmek Ya Da Çizmeye Çalışmak ✏   
    Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. ?

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin ?

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun ?

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın ?
  14. Harika
    Modum bayağı yüksekti akşam. :D Yasak olmasa mahalleyi turlardım muhtemelen ben de hahah. 

Düşersin inşaallah ya ben de uzun bir ayrılıktan sonra aramı düzelttim kitaplarla. :) Merhaba.

Tünaydııın, sana da. :D

Günümü güzelleştiren şarkıyı sizinle de paylaşayım. :D Bugünüm sevdiğim performansları izleyerek geçecek gibi görünüyor. 

15. Teşekkür
    syncdes reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha sağ olasın. :D 
    Oo selam, sağ olasın inşallah sen de güzel bir bayram geçirmişsindir ve böyle devam eder. :) Geç olsun, güç olmasın, senin de kutlu olsun. :)
    Haha hemen yetiştir o zaman ödevlerini, yarın senin için mutlu bir gün olacak demek ki. :)
  16. Beğen
    syncdes got a reaction from S1yen_Kun in Yeni katıldım Yoroshiku ne   
    Merhaba, hoş geldin!! Soruna yanıt bulmuşsun sanırım. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar! 
  17. Beğen
    Olur olur, konuşuruz. Bir ara sıra gecesi yaparız hatta :D 
    Haha eyvallah :D
    Teşekkürler efenim :D Bir yıldır kayıtlı olup da 2 aydır aktif olmak... O da güzelmiş efenim ne diyelim :D

Amin :) İyi akşamlar sana da :D
  18. Teşekkür
    Amin, inşallah. :)

İyi akşamlarr. :)
  19. Teşekkür
    Fresia'nın dediği gibi After Story'i izledin değil mi? :D 

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlarr. Gününüz güzelliklerle geçsin. :) 
  20. Teşekkür
    Çok teşekkür ederim :D Ben de öyle umuyorum xd. Umarım tüm işleri yetiştirmişsindir 

Haha öyle ama gerçekten. Herkesin kafasında bir ideal dünya var neticede :D Filmi sabırsızlıkla bekliyoruz efenim :) 

Herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun :)
  21. Beğen
    syncdes got a reaction from exdegie in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese iyi öğleden sonralar, hayırlı cumalar. 
    Umarım mutlu bir gün geçiriyorsunuzdur. Daha da mutlanarak günü bitirirsiniz inşaallah. :D Ben niye şimdiden günü bitirdim bilmiyorum. Allah Allah.. Kitabımı bitirdim bugün bir de biraz garip düşüncelere daldım. Ürperticiydi her ne kadar inanmasam da. :D 
  22. Beğen
    Hahaha çok iyiymiş. :D Yeni arkadaşlar buldun mu bakem? :) Ben de iyiyim. :) 
    İyiyim çok şükür, manga okuyorum şimdi, sen neler yapıyorsun? 
    Rica ediyorum. :D 

O zaman dinlenmenin keyfini çıkar. :D Bana da birazdan işler gelir gibi. :D 
  23. Beğen
    syncdes reacted to burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @syncdesHoş buldum. Umarım bitirebilirim. Teşekkürler 
  24. Beğen
    syncdes got a reaction from pegasusejder in Anime OST & Opening & Ending Öneri ve Paylaşım Platformu 2   
    Opening deyince ilk aklıma gelen bu aralar izlediğim Mushishi'nin bende healing etkisi yapan openingi. :)

Ending içinse en sevdiklerimden birini bırakayım. 

25. Beğen
    syncdes got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum...

@burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.