Jump to content

melonnlord

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

1 Takipçi

melonnlord hakkında

• Doğum günü 02/12/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1340 profil görütülenme

melonnlord üyemizin başarıları

1. melonnlord

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Pokemon
  2. melonnlord

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Attack on Titan
  3. melonnlord

Bul Getir!

Hahah bunun için profil fotoğrafıma bakman bile yeterliydi aslında :) Alttaki bana çok ateşli bir erkek getirsin *-*
  4. melonnlord

İlk İzlediğiniz Anime?

Daha henüz 10 yaşındayken ben aşırı derece de Avatar:son hava bükücü manyağıydım ve o zamandan beri(Şuan 19 yaşındayım) her yaz tatilinde açıp baştan aşağı izlemişimdir onun dışında canım sıkıldığında da açar izlerdim öyle efsane bir seridir yani.Abartısız 20 defa falan izlemişimdir baştan aşağı.Hatta fark edeniniz olur mu bilmem ama kullanıcı adım bile oradaki bir sahneden geliyor :) Yıllarca melon lord ne diye sorup durdular ama söylesem de anlamazlar diye anlatmadım kimseye :D Ama türkanime tv ile tanışmam,yani animeyle tam anlamıyla tanışmam 13 yaşındayken Toradora ile olmuştu.O zaman ergenlik tabi kendimi Taiga'ya benzetirdim onun gibi tsundereydim ve arkadaş problemlerim vardı falan işte :D Ama şimdi yıllar geçti kazık kadar oldu o ayrı :')
  5. Amin Maalouf - Yüzün Ad
  6. Mikasa valla sonuna kadar hak ediyor
  7. Tsunade-sama ile kaplıcalarda sake içmek isterdim ordan da kumarhaneye giderdik oh :D
  8. Pain abi adam Jiraiya'yı öldürdü daha napabilir? Bir de şu ben tanrıyım havaları yok mu allahım deliriyoruum!
  9. melonnlord

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Sakura Haruno oğlak değil koç burcu.
  10. melonnlord

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tekutokizi Katamekato Dinimiz amin yani höööh bu nedir aaa!! -,- Kısaca Tekuto Kateme deyin siz. :D Tekuto-sama bak nasıl güzel geliyor kulağa da. :)
  11. melonnlord

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Gajeel Levy aşırı tatlılar ya :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.