Jump to content

MadMonkey

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    MadMonkey reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  2. Beğen
    MadMonkey reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra g   
    Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be 
  3. Üzgün
    MadMonkey reacted to heichou_7 for bir durum güncellemesi, Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam   
    Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam Coco daydı. Sonra yaşı benden daha büyük olan bir abla geldi ve biz anime/manga hakkında konuşuyorduk. Kitaplığın raflarındanda da Tokyo Ghoul: RE 4.cilt vardı(olay onun kapağından başladı zaten) Sonra annem ile babam geldi ve Tokyo Ghoul: RE 4.cildi kapağına bakarak yargılamaya başladılar.Yanımdaki ablayla beraber annem ve babamı anime/manga hakkında daha iyi düşüncelere yönlerdimeye çalıştık -ki abla çok güzel konuşuyordu- ama anlaşılan pek bi şey değişmemiş -_- Çünkü geçen gün titanlar için "çıplak yamyam insanlar" dediler -gerçi yanlış sayılmaz.Bu yüzden manga biriktirmem ve anime izlemem ama ben uyacak mıyım? Hayır!
    NOT: Şu "çıplak ve yamyam insanlar"a ne güldüm ya 
  4. Beğen
    MadMonkey reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin Ayrıca Domino için çizgi romandakilere ben   
    Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin   Ayrıca Domino için çizgi romandakilere benzemiyor, tü kaka diyenler tamamen haksızsınız. Sen ne güzel şeysin Domino.
  5. Beğen
    MadMonkey reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gels   
    Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gelsin.. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.