Jump to content

xloqe

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

xloqe kullanıcısının paylaşımları

1. xloqe

En son hangi kitabı okudunuz? :)

"Star Wars Darth Bane" serisinin 3. ve son kitabını okuyordum yarıda kaldı yıllardır devam etmedim bu konudan sonra hatırladım belki bitiririm.
  2. xloqe

Merhaba

Merhaba aramıza hoş geldin isimsiz üye iyi eğlenceler bu arada favori animelerinde iyiymiş cidden hepsi güzel seriler.
  3. xloqe

Herkese merhaba !

Merhaba aramıza hoş geldin Tevfik umarım eğlenirsin.
  4. Teşekkürler hoş buldum Eray dedikodu en sevdiğim şey hallederiz sıkıntı yok
  5. Teşekkürler Uğur ^^
  6. Galiba senin yaptığını bende yaptım hepsi senin suçun senin yaptıklarını yapmıştım galiba sonum böyle olucak > En azından bilgi sahibiyim artık
  7. Aleyküm selam hoş buldum hatırlıyorum merak etme :)
  8. Hoş buldum
  9. Hoş buldumm..
  10. Hoş buldum can teşekkürler sende iyi vakit geçirirsin umarım :)
  11. Hoş buldum
  12. xloqe

MERHABALAR

Hoş geldin
  13. Biraz geç oldu ama hoşgeldinn
  14. Hoşbuldum sende hoşgeldin aramıza ^^
  15. Hoş geldik Hoş bulduk ^^
  16. Hoş buldum
  17. Hoş buldum biliyorum ilk okudun amma uyku tatlı geldi gidip yattın hehe geç kaldın
  18. xloqe

Hepinize merhaba, tüm animeciler :)

Hoş geldin aramıza demek isterdim ama bende yeniyim ^^ birlikte iyi geçinip yardımcı olalım
  19. xloqe

Merhaba \( ̄▽ ̄)/

Hoş geldin aramıza demek isterdim ama bende yeniyim ^^ birlikte iyi geçinip yardımcı olalım
  20. xloqe

Merhaba

21. Teşekkürler hoş buldum bende böyleyim aslında :D
  22. Hoşbuldum :D Sen öyle diyince kuralları okudum yanlış bir şey yaptım sanıp ^^
  23. Haha ne olur ne olmaz ben başlığı senin üstüne atıyım da Teşekkürler hoş buldum her şey var ya ortak nokta yeni olmamız saysam bitmez artık birlikte nice forumlaşmalaraaaaa
  24. Teşekkürler 6 yıl önce gelsemde buralara tüm 6 yılım buralarda geçmedi tabikide ara verdiğim zamanlar olmuştu
  25. Hoşbuldum.^^ Teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.