Jump to content
Türk Anime TV Forum

nakiri

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  1
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 1. rahatsız ettiğim için nerden yazsam onuda bilemedim de sormak istediğim  haruno nun hikigaya ya  bu güven değil çok daha sinsi bir şey derken tam olarak kast ettiği şeyi merak ettim orda sinsi bir şey derken ben onu sevgi olarak yorumladım ama sormak istedim

  1. Shiba Tatsuya

   Shiba Tatsuya

   Başta bende öyle sanmıştım ama öyle olsaydı Hikigaya Yukino'nun hislerinden şüphe duyup o konuşmadan sonra arayı açmaya çalışmazdı. Hachiman bu hislerin gerçekten sevgi olmadığından korkuyor. 

   8. Bölümdeki Hachiman'ın isteğinden sonra Yukino'nun davranışlarındaki değişimi fark etmişsindir. Hachiman'a fazla bağlı; doğum günü için annesi çağırırken Hachiman'a bakış atıp yardım dilemesi, son bölümde Haruno'ya telefonda Hachiman’ın söylediklerini aynen tekrar etmesi vs. Bunlar Yukino için normal şeyler değil, bu onun kişilik problemi: hayatında bir idol seçiyor ve ona fazla bağlanıyor. Eskiden bu Haruno idi, sürekli onun gölgesinden gidiyordu. Hatta başta bilim bölümünü seçmek istemesi bundan. Şimdi ise Haruno'yu bırakıp Hachiman’a bağlandı. Bunu Hayama da fark etti: 11 ya da 12. Bölümde Yukino için "O değişti, artık Haruno'yu takip etmiyor. Ama tek değişen bu" demesinin anlamı: "Artık onu bırakıp senin gölgenden geliyor" demek. 

   Ha bu Hachiman’ı sevmiyor ya da ona olan hisleri sahte falan demek değil ama gel bunu Hachiman'a anlat :D önceki tecrübeleri adamı çok korkutmuş. Ama neyse finalde Yui’nin itmesiyle gaza geldi, ama yine de Yukino'nun isteğini kabul etmeyip, kendin çöz dedi. Bundaki amacı da kısaca "Beni sana yardım ettiğim için değil, ben olduğum için sev. Sana yardım ettiğim için beni sevdiğinden şüpheleniyorum. Eğer problemini kendin çözdüğün halde beni hala seversen şüphem kalmaz" gibi birşey. 

   Hachiman kısaca bu duyguların "Gerçek Şey" olup olmadığından şüpheli... Haruno sağ olsun

  2. nakiri

   nakiri

   ne demek istediğini anladım 2.sezon finalindeki son konuşmada aklıma takılan çok şey var aslında şuan tam toparlayamadım tekrar izlemem lazım :D     ama cevapladığın için çok teşekkür ederim :)

  3. Shiba Tatsuya

   Shiba Tatsuya

   Ne demek her zaman :) zaten konuyu açmamdaki neden sorulara cevap olabilmekti. Favori listemin başında olan seri ama çoğu kişi yanlış anlamış.

   O yüzden sorun olursa çekinme sor. Geç de olsa cevap atarım. Özel mesaj da gönderebilirsin. 

×
×
 • Yeni Oluştur...