Jump to content

para-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

134
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    para-chan got a reaction from haremcilinda in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    NANA
  2. Beğen
    para-chan got a reaction from BURUN in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    NANA
  3. Beğen
    para-chan got a reaction from Sukirai in İzlemem gereken filler hangisi?   
    İlk olarak uzun arc Bountolardı (64-109 ) açıkçası ben onda 64'ten 80'e kadar dayanabilmiştim sonra 105'e atlamıştım.Ana olayı öğrensen yeterdi burada.Ama hepsini atlasan da bence pek bir  şey değişmezdi.Ben sıkılmıştım.Sonra da arcın ismini tam hatırlamasam da (128-137) dünyadaki ruhlar ve Hollowlar için Rangiku , Hitsugaya ,Ikkaku ,Yumichika  filan geliyordu.Çok eğlenmiştim ben .Ardından Rukia'nın yan hikayesi başlıyor(147-149 ) Hueco Mondo'da. Açıkçası Rukia'nın kendisinden pek haz etmem ama fillerdaki geçici karakter çok hoşuma gitmişti.Güzel bir fillerdı.Sonra Yeni Kaptan Arc'ı var(168-189) .İlk 3-4 bölüm izledim güzeldi ama sonra sıkılmaya başladım.Ana olayı öğrenip son bölümlere geldim.Çok da beğendiğim bir filler değildi.Ardından Zanpaktou Arc'ı var.(227-265)En eğlendiğim arctı.Uzundur yine sıkılırım diye düşünmüştüm ama bence gördüğüm en güzel fillerlardandı. Bence bu arcı  izle. Son olarak da  (317-341) Gotei 13 e saldırı vardı.İlk bölümler güzeldi yaklaşık 325 e kadar geldim sonra atlayıp atlayıp izledim konu çok yavaş ilerliyordu.Son 5 bölümü de izledim.Bitti.Bu arada aradaki  kısa fillerlar var, ben hepsini izlemiştim.Sevmiştim.Arada sevmediğim vardı mesela Kon'un 5-6 bölümlük fillerı vardı.Saçma geldiğinden atlamıştım.
    Sana kalmış bir şey bu ama şöyle diyeyim. Naruto  izlemişsen eğer Naruto fillerları gibi değil çoğunluğu daha kaliteli.
  4. Teşekkür
    para-chan got a reaction from 1456ha in Kitaplardan Sevdiğiniz Alıntılar   
    ''Ekmek pahalı , emek ucuzdu ''     Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar
    "Yoksa hırsızlardan korkacak kadar zengin misin?"     Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar
    "Hayvanların aptal olduğunu mu düşünüyorsun? Hayır, o insandan daha akıllıdır. . Düşün işte, sen onu öldürmek istersin, oysa o ormanda dolaşmak ister. Senin kanunun başka, onunki başka. O bir domuzdur, ama senin kadar kötü değildir. Onu da tıpkı senin gibi Tanrı yarattı. Ah, insan aptaldır, aptaldır, aptaldır insan!"   Tolstoy, Kazaklar
    "Hayatı yaşayan bütün insanlar, milyonlarca insan, hayatın anlamından hiç şüphe etmiyor."  Tolstoy, İtiraflarım

Her insan yavrusu  bir Tolstoy okumalı...
  5. Beğen
    para-chan got a reaction from Shirokun in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    O gülüş gerçekten beni derinden etkiledi...♥Gin♥

6. Teşekkür
    para-chan got a reaction from heichou_7 in Herkese Merhaba!   
    Hoş geldin Beril ^^ Aynı hobilere sahipmişiz.
  7. Beğen
    para-chan got a reaction from Saskibdo in Herkese Merhaba!   
    Hoş geldin Beril ^^ Aynı hobilere sahipmişiz.
  8. Harika
    para-chan got a reaction from ReeM in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Made in Abyss
  9. Beğen
    para-chan reacted to alwayshungryy13 in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    O büyük haremimden birini seçmek çok zor...
  10. Beğen
    para-chan got a reaction from Harutobi in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    İyiyimiş :D Ben şuanda aynı andan 17 anime birden götürüyorum yetmiyor XD.

11. Beğen
    para-chan got a reaction from Harutobi in Tokyo Ghoul:re   
    Türkanime de Pazartesi olarak gözüküyor lakin tam belli değil.Ona bakarsan bir aralar 1 Nisanda gelecek demişlerdi. 1 Nisan şakası oldu .Açıkçası Ben ocak da beklemiyorum. Gelirse de şahane olur ^^
  12. Beğen
    para-chan got a reaction from Harutobi in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    Ehueh ^^ Hangisini söylesem ki .. Çin Seddinden bile daha uzun.
  13. Teşekkür
    para-chan got a reaction from kamatsuritachi34 in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    SAO Asuna ( Kızın çizimleri olsun davranışları olsun aşırı gıcıklanıyorum  ) .......
  14. Beğen
    para-chan got a reaction from Rakuncuk in Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.   
    1-) Uyumak 
    2-) Bilgisayarla uğraşmak ( Manga ,Anime vs.)
    3-)Et yemek ( Sadece etgillerden )
    4-) Aynada 5 saat boyunca kendime bakmak :D
    5-) Babamın parasını yemek nihahah XD
  15. Beğen
    para-chan got a reaction from BentenSama in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    SAO Asuna ( Kızın çizimleri olsun davranışları olsun aşırı gıcıklanıyorum  ) .......
  16. Beğen
    para-chan got a reaction from Nyazomi- in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    HxH serisi , Owari no seraph

17. Beğen
    para-chan got a reaction from KaichouMelisa in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    HxH serisi , Owari no seraph

18. Beğen
    para-chan got a reaction from Fumi in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Ailecek Tom Cruise Hayranıyız..Küçüklüğümden beri ailemle evde patlamış mısırla birlikte koltuklara sıra sıra dizilip bir de Tom Cruise filmini açardık ^^  Yine bir hayranı olarak Mumya adlı harika bir filme gittim yaklaşık 3 hafta önce kadar....
  19. Beğen
    para-chan got a reaction from Arcangelo in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Ailecek Tom Cruise Hayranıyız..Küçüklüğümden beri ailemle evde patlamış mısırla birlikte koltuklara sıra sıra dizilip bir de Tom Cruise filmini açardık ^^  Yine bir hayranı olarak Mumya adlı harika bir filme gittim yaklaşık 3 hafta önce kadar....
  20. Beğen
    para-chan got a reaction from aOminnChi in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Gerçekten görünce ne güzel lafmış öyle demiştim...
    ''Bu iğrenç canavar , ne çeşit ulaşılmaz rüyalar görüyor ''   The legends of legendary heroes .. Lucile Eris..

21. Beğen
    para-chan got a reaction from aOminnChi in Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler   
    Ulen o kadar Tv izlememe rağmen , hala da izliyorum hiç birine de mi denk gelmedim ?? What's the problem ??

22. Beğen
    para-chan got a reaction from Sawako in Bu Animeyi İzledin mi?   
    izlemedim..
    Alttaki Darker than Black izlemiştir ?
  23. Beğen
    Doğru , İzlemedim *-*
    Alttaki Oushitsu Kyoushi Haine izlememiştir ? 
  24. Beğen
    İsmini duydum ama izlemedim 
    Nurarihyon no mago izlemiştir ?
  25. Beğen
    para-chan got a reaction from Cagla-Sama in Bu Animeyi İzledin mi?   
    heralde  bi zahmet izleyelim :D 
    alttaki kuroko no basket izledin mi ? 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.