Jump to content

Sawako

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

Sawako kullanıcısının paylaşımları

1. Çok düşüncelisin teşekkürler. (: Aynen uzun saçlıysa beğenimi kazanır. :D
  2. Ben hep buradaydım. :D İyi, senden naber?
  3. Yaa meleğim beniiim ❤❤ Teşekkür ederiim çok tatlısın İnşallah İnşallah ben güzel meleğimin kanatlarının altından çıkmayı hiç istemem
  4. Allah rahmet eylesin. Senin için ajan koltuğumdan kalkabilirim yakında sesimi sanada duyuracağım. Teşekkür ederim, siteler harici de konuşmak istersen çekinme yaz. Kendine iyi bak eski Lordum.
  5. Çıktığım anlara denk getirmene bayılıyorum Pega abi. :D Bildiğin gibi işte, senden naber? ^^
  6. Günaydın.
  7. Onur duydum bak şimdi. :D Benim senden göreceğim çok daha güzel şeyler olacak o yüzden ödeşiriz. ^^
  8. Günaydın.
  9. Yok,daha yapamadık. ): ^^ Şeytan halimi sana göstermemeliyim o zaman. :D
  10. Evett,o. ^^ Aynanın karşısına geçsem çatlaklar oluşur Pega abi. (: Tamamm. ^^ İyi ol iyi sen bize lazımsın. (:
  11. Öyle diyelim bakalım. :D Bir melekle konuşuyorum keyifliyim. Seninle sesli konuşamadık ama ona hâlâ üzgünüm. ): Senden naber?
  12. Tam çıktığımda yazmışsın Pega abi. >.< Hoş buldum.
  13. Günaydın.
  14. Görelim bakalım. (:
  15. Her şeye bilmiyorum cevabını verebilirim o yüzden tekrar düşün derim Pega abicim. :D
  16. Eksik olduğum nokta konu o da konuyu bana bırak konuşma isteğin varsa oldu bu iş diyor e ben de sabaha kadar konuşabilirim bunu demek istedim yani. Tüh,seni hiç üzemeyeceğim. :D
  17. Başımın üstünde yerin var Pega abi sormaya gerek bile yok. :D
  18. Oo ihtiyacım olanı buldum müsait olduğun bir zaman bunu uygulayalım. :D
  19. Ben sana içimden derim artık. :D Tamam. (: Yemeğe kaçıyorum şimdi görüşürüz.
  20. Olur,çok isterim konuşalım. (: Sohbetim tatsız olabilir ama sesim belki bu tatsızlığın üstesinden gelebilir. :D
  21. Teşekkür ederim (: Pega abi ne yazık ki sana bir şey diyemeyeceğim beğendiremiyorum çünkü :D Ben de isterim ama şartlar pek elverişli değil :D Muhtemelen her hafta falan değiştiririm ama teşekkür ederim. (:
  22. Ben de bilmiyorum ama aynı sebeplerden sen de benim gözümde bir melek olarak şekillendin hele bir ajan olarak seste sizin güzel seslerinizi dinlemek çok zevkli dilerim bu zevkten beni mahrum bırakmazsınız. :D Bunu duymak güzel, umarım hep böyle devam eder. (:
  23. Makarasına diyordum gerçek bir Lord olarak gördüğüm için değil herhalde -.-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.