Jump to content

Sawako

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

Sawako kullanıcısının paylaşımları

1. Bir ara ben sana Lordum diyordum devir değişti be Gorkito falan :D
  2. İyiyim, sen nasılsın? Senin gibi bir meleğin beni fark etmesi büyük bir onur :D (okumaya dalmışım anca fark ettim geç cevap için özür dilerim)
  3. Ben prenses tacımı aldım hazırım hemen gidebiliriz prens bulmaya :D Prens lafını duyunca dirildim Pega abi :D İyi geceler herkese.
  4. Teşekkür ederim,inşallah. (: Tamamm ^-^
  5. Bir gün üşengeçliğimi yenersem yapabilirim ama merak ettim meslek sırrı değilse tarifi rica edeyim :D
  6. Ha anladım öyle vakti gelince konuşulur. :D Evett, kaç haftadır annemden istiyorum ama gözü poğaçalarda yarın yaparım belki dedi yarını bekliyorum hevesle :D
  7. Pizza yaparsan yerine kimse geçemez :D
  8. Ne gerek var ki düğüne düğün olmadan da evlenilebilir illa masraf yapmak isteyen varsa nakit versin ben pizza alıp yerim zevkle
  9. Seni yalnız bırakmayız birlikte yaparız :D Öyle bir prens yok. ): Ben sevmem ya soğuğu ama bir kar topu savaşına hayır demem. :D Olsun,para cepte kalsın. :D Bir şey olmazsa sorun yok. (:
  10. Parmaklarımızı yemezsek iyidir asmr izleyesim geldi bu arada :D
  11. Şakasına söyledim ya ben evlenirsem düğün masrafıyla uğraşamam Çoklu alıntı yapmayı unutmuşum biraz önce niye uyarmıyorsunuz ):
  12. Patentini verir misin bu esprinin çok hoşuma gitti
  13. Yaa teşekkür ederim hep adada bir düğün yapmak istemiştim
  14. Hayallerime dalgalarla darbe vurmayın minik kalbim kaldıramaz ):
  15. Sağol buldum sayende darısı senin başına
  16. Prensimi bulabileceksem yaparım oldu bil
  17. Bunu öğrendiğim iyi oldu gönül rahatlığıyla başarısız olabilirim yaşasın! :D
  18. Kül kedisi olmanın tarifi nedir anlat olayım
  19. Tamam o zaman sonra tekmeyi basmayın ama :D
  20. Ben yaparsam zehirlenirsiniz :D
  21. Erkekler ne yapıyor? Kolaysa kılık değiştirerek sızayım aranıza olmaz mı? ):
  22. Beni tüketici olarak alabilirsiniz yükten kurtulmak istediğinizde devreye girebilirim :D
  23. Canım sıkkın biraz
  24. Nasılsınız?
  25. Görüşürüz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.